GOLFBOX

 

Laupäeval, 26ndal detsembril mängime juba traditsioonilist EGCC Jõuluvõistlust! Kolmas aasta järjest on võimalus meil talvel golfi mängida ja mis saaks olla parem, kui peale kahte päeva söömist ja joomist tulla sõpradega laupäeval golfiväljakule liigutama! Mängime 18 rada ühisstardist kell 10:00 - 9 rada Stone Course'il ja rajad 10-18 Sea Course'il suvegreene'idega.

Saame väljakule mahutada kuni 92 mängijat - tasub resgirtreerimisega kiirustada, eelmistel aastatel on meil jõulu- ja uuesaasta võistlustel olnud ootelist päris pikk. 

Võistlusel mängime kolmes erinevas HCP grupis: kuni HCP 18,4, 18,5-36 ning üle 36. Auhindame võistlusklasside kolme paremat nimeliste graveeritud karikatega, kus loomulikult ei puudu võistluse kuupäev! Lisaks paneb Norde Centrumis asuv Calle Estonia välja võistlusklasside parimatele 50€, 30€ ja 20€ kinkekaartid. Kõikidele võistlejatele anname ka teed ja kohvi ning traditsioonilist sooja kringlit ennen starti. EGCC 2016.a. uus toetaja AS Tere annab kõikidele mängijatele rajale kaasa ka enda tootevalikust tervislikke tooteid.

Võistlustasu on 39€ külalismängijatele ning 19€ EGCC liikmetele ja kandidaatliikmetele, kellel on kehtiv mänguõigus vähemalt ühel meie väljakul. 

Ilmateade tundub olevat meile järjekordselt soodne. Pikemat prognoosi näeb siit lingilt 

Võistlusele saab registreerida siit

VÕISTLUSJUHEND

STARDIGRUPID

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX