GOLFBOX

 

Järjekordne suvine sari saab sügiseks otsa ja selgitab parimad. Alates 22. juunist kestnud EGCC klubiliikmetele mõeldud rajamäng meestele, juunioridele ja naistele ühises arvestuses aitab lisaks põnevale võistlusmomendile tutvuda ka oma klubikaaslastega, kellega muidu võibolla mängima ei satuks. 

Finaalis olid vastamisi Uku Hinsberg ja Rain Lokotar, kus 4/2 tulemusega tuli EGCC HCP Match Play meistriks Uku Hinsberg. Anete Liis Aduli põlvevigastuse tõttu sai kolmanda koha loobumisvõidu Andri Schmidt. 

 

Võistluse formaat: HCP Match Play tähendab seda, et kõigepealt arvestatakse 2/3 mängija EGA täpsest HCP-st. Seejärel leitakse mängija Playing HCP. Kõrgema PHCP-ga mängija tasemest lahutatakse vastase PHCP ning saadud vahe on radade arv, kus kõrgema HCP-ga mängija saab vastava raja raskusastmele ühe löögi rohkem teha. Taoline tasemenäitajat arvestav formaat, teeb erinevate händikäppide ja kogemustega mängijatel omavahel võistlemise väga põnevaks ja tasavägiseks. Esikolmik saab hooaja lõpus väärikalt autasustatud. 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX