GOLFBOX

 

Nagu tellitult mängisid Singlite Liiga Finaalis osalenud päikesepaistelise ilmaga väga häid golfitulemusi ning esikoha selgitamisel tuli rakendada juhendi klauslit. Sarja kokkuvõttes lõpetasid nii Kristo Tullus kui Janar Toomesso võrdse tulemusega, kuid juhendi järgi asetus esikohale Tullus, kuna tema tulemus finaalis oli parem. 

Finaali pääsemiseks tuli osaleda vähemalt kahel Sea Course etapil, ühel Stone ning finaaletapil. Mängijad näitasid finaalis tõeliselt häid tulemusi ning lausa seitse mängijat kümnest tegi 7-ga algava tulemuse. Finaali võitja, Rain Lokotari, tulemus oli kaks alla par’i ehk 70 lööki. Enne finaali juhtis sarja üldkokkuvõttes kolme löögiga Janar Toomesso, kuid nagu Kristo Tullus ka oma lõpukõnes mainis, et golf juba on selline mäng, et ühe õnn on teise ebaõnn. Kristo finaalring oli hea näide sellest, kuidas kunagi ei tohi alla anda - viimased kolm rada tegi mees kõik birdie’d ning nende tõttu tõusis ka üldtabelis esikohta jagama. Võidukas mees sai lisaks auhinnatud kogu sarja vältel kestnud parima scratch’i eriauhinnaga, mille tõi 70 lööki Stone Course’il.

Ainukese naisena finaali pääsenud Anneli Esken võttis naiste klassis esikoha ning tunnistas, et talle selline spetsiaalsest singlite mõeldud sari väga meeldib, ennekõike just toetava ja abistava seltskonna pärast.

Eraldi sai tublima sarjast osavõtu eest tunnustatud Roland Jung, osaledes üheksast etapist kaheksal.

 

Kokku osales üheksal etapil 30 meest ja 4 naist, kuid üldarvestusse jäi pidama 8 meest ja 1 naine. Mait Schmidt nentis, et järelikult on tegemist piisavalt keeruka formaadiga, mis niivõrd vähesed mängijad lõpuks sõelale jätab. EGCC klubi ja sarjas osalenud tänavad Bauschmidti eesotsas Mait Schmidtiga sarja korraldamise eest, et singlid niivõrd tasavägistes ja põnevates tingimustes omavahel läbi hooaja võistelda saavad.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX