GOLFBOX

 

Laupäevase tuulega võidelnud 46 EGCC 50+ Tuuri mängijat panid võistlussarjale kena punkti. Üheksast osavõistlusest koosneva tuuri eesmärk oli  elavdada 50+ klubiliikmete omavahelist suhtlust ning ühtlasi selgitada parimad sportliku mõõduvõtmisega. Selleks, et põnevus säiliks mängiti erinevaid mänguvorme nii individuaalses arvestuses kui tiimidena. 

Kokku osales terve hooaja jooksul sarjas 60 meest ja 21 naist. Kõigil üheksal etapil osalenud mängijad said laupäevasel autasustamisel auhinnatud meepurgiga ning nendeks olid Edgar Kruger, Marina Kruger, Leho Alliksoo, Svetlana Apart, Toomas Kull ja Väino Valts.

Viimase võistlusega selgusid 2015. aasta hooaja parimad. Lõpparvestusse läksid viie parima etapi tulemused ning arvestust peeti naiste ja meeste klassis eraldi.

 

I koht Edith Alliksoo 128 punkti

I koht Urmas Kitsing 113 punkti

 

II koht Linda Kahro 111 punkti

II koht Väino Valts 93 punkti

 

III koht Marina Kruger 106 punkti

III koht Vallo Välb 77 punkti

 

 

Urmas Kitsing tänas oma võidukõnes klubikaaslast Toomas Kulli, kelle julgustusel mees sarja võistlema sattus ning avaldas siirast head meelt taolise sarja ellu kutsumise üle. Edith Alliksoo oli tänulik suurepäraste mängukaaslaste eest ehk seas seltskonnas mängides saavadki ainult head tulemused tulla.

EGCC 50+ Tuuri sarjas osalenud tunnustavad ja tõstavad esile eestvedamise ja korralduse eest Toomas Kulli, kes alati aega leiab, et teiste muredele ja rõõmudele kaasa mõelda ning kuulata. Toomase panus sarja paremaks muutmisel ei ole kellelgi märkamata jäänud ning seda hinnatakse väga.

 

50+ Tuuri finaalis mängiti Sea Course’il HCP-löögimängu ning viimasel etapil näitasid parimad tulemusi:

 

I koht Urmas Kitsing -6 (66 lööki)

II koht Hannes Priks par (72 lööki)

III koht Väino Valts par (72 lööki)

 

I koht Edith Alliksoo -5 (67 lööki)

II koht Alla Holopainen -1 (71 lööki)

III koht Linda Kahro -1 (71 lööki)

 

 

Parimad scratch tulemused tegid Heinu Klaas 81 ja Alla Holopainen 85 lööki. Lähim Lipule erivõistluse võitsid Anne Petter 5.97m ja Heinu Klaas 1.62m. Viimasel rajal tegid pikimad avalöögid Külli Saart ning Jüri Rebane.

Tublimad HCP langetajad said Maido Pajo poolt premeeritud. Naiste arvetuses oli tublim langetaja Elle Välb, kelle händikäp hooaja alguses oli 43 ja lõpuks 34,2. Meeste klassis tegi suure hüppe Aivar Kangust 54 pealt 38-le. HCP langetaja kategoorias osalemiseks tuli osaleda vähemalt kolmel etapil. 

Suur tänu veelkord kõikidele sarjas osalenutele, korraldajatele ja toetajatele. Järgmisel hooajal jälle!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX