GOLFBOX

Läbi hooaja kolmapäeviti kestnud võistlussarjas kordus ajalugu, sest juba teist aastat pani peaauhinna Cello gaasigrilli tasku Indrek Ahun. Teiseks jäi Tarmo Paju ning sarja parim naine oli Liis Sinijärv, kes üldedetabelis sai kolmanda koha. Üldarvestuse 10 parimat said varustatud mitmesuguste tööriista komplektide, puuride ja drellidega, seega erinevate pisemate ehitustööde puhul on allpool hea nimekiri, kelle poole pöörduda. Võistlussarja lõpetamine, pidulik õhtusöök ja parimate autasustamine toimus restoranis Ruhe.

Finaal mängiti Sea Course’l tagumistelt tiidelt, kusjuures naistel tuli mängida kollastelt. Finaali parim oli Tarmo Paju, kelle tulemus oli 67 lööki ehk 5 alla par’i mustadelt tiidelt on vägagi muljetavaldav, sest Tarmo hakkas alles sel hooajal aktiivsemalt mängima ja võistlema. Finaalis teise koha ja üldarvestuse teise gaasigrilli võitis Indrek Ahun, kelle skoor 69 lööki (-3) oli igati auhinna vääriline. Kolmandaks tulnud Erik Aronija mängis välja tulemuse par ehk 72 lööki.

 

K-Rauta kolmapäeva HCP-löögimängu hooaja 10 parimat selgitati kolme madalaima Sea ja ühe Stone Course etapi tulemustena, kohustusliku osalemisega finaalis:

 

1. Indrek Ahun

2. Tarmo Paju

3. Liis Sinijärv

4. Lauri Kiviloo

5. Joel Adul

6. Peeter Kross

7. Erik Aronija

8. Uku Hinsberg

9. Peeter Kruusvall

10. Tõnu Kundla

Vanemad uudised ...

GOLFBOX