GOLFBOX

Seljataga on Bauschmidt Singlite Liiga VIII ehk eelviimane etapp. 15. septembril mängiti viimane Stone Course'i võistlus kus osales 11 mängijat ning ees on veel kauaoodatud finaal, mis toimub 24. septembril Sea Course'il.

 

 

VIII etapil ainukese naisena osalenud Anneli Esken sai kirja korraliku tulemuse 73 lööki ehk +1. Anneli mängis suhteliselt stabiilset mängu, tehes 10 par’i, 6 bogey ning kaks double bogey. Meeste seas näitas parimat tulemust Peep Pira mängides par’i ehk 72 lööki. Peebu tulemuskaardilt on näha, et 17. raja birdie selle võidu tõi, sest teiseks tulnud Maido Pajo jäi maha täpselt ühe löögiga. Maido tulemus oli 73 lööki. Kolmanda koha võttis Richard Jürgenson 75 (+3) löögiga. Huvitav kokkusattumus on ka see, et esikolmiku mehed tegid kõik kas 16. või 17. rajal birdie.

 

 

Bauschmidt Singlite Liiga meeste edetabelit juhib Janar Toomesso (215), kuid tema kannul on tihedalt Taavi Truusa (216) ning kolmandal positsioonil Priit Põldoja (217). Naistest pääseb üldarvestusse ainult Anneli Esken, kellel on tänaseks kirjas 2 Sea Course'i ja 1 Stone Course'i tulemus - kokku 217. Viimane etapp saab kindlasti tabeli üldseisu puhul määravaks, kuna üldarvestuses osalemiseks on lisaks kahele Sea ja ühele Stone etapile vaja osaleda ka finaalis.

Edetabel

 

24. septembril saavad autasustatud sarja koguarvestuse kaks parimat mängijat meeste ja naiste arvestuses. Eraldi tunnustatakse hooaja parimat scratch tulemust.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX