GOLFBOX

 

Augusti viimasel nädalalõpul toimunud Eesti Meistrivõistlused ja ekstreemsed ilmastikutingimused panid lisaks võistlejatele proovile ka meie vabatahtlikud. Ilma nende suurepäraste abikäteta ei saaks selliseid suuri võistlusi korraldada ning siinkohal täname veelkord kõiki, kes kolme võistluspäeva jooksul oma panuse EMV õnnestumisse andsid.


Eile toimus spetsiaalselt vabatahtlikele mõeldud turniir, kus osales kokku 13 mängijat ning vastavalt händikäpile mängiti punkti- või HCP-löögimängu. Võistlusel osalesid näiteks kohtunik Sander Vallaots, marshal Anu Kendra ja starter Raul Sillandi.


Punktimängu (HCP 21,1-54) parim oli Aleksandr Maksimenkov 37 punktiga, talle järgnes Ago Õispuu 33 punktiga ning kolmanda koha saavutas Richard Tšistjakov 31 punktiga.


Madalamas händikäpi grupis (HCP 0-21) võisteldi HCP-löögimängus, kus esikolmik oli väga tihedalt koos. 75 löögiga võttis esikoha Jüri Reitsakas, kelle panus EMV korraldamisse oli fenomenaalne. Teise ja kolmanda koha jagasid omavahel Anu Kendra ja Oliver Treufeldt mängides mõlemad 76 lööki. 

Võisteldi ka täpsuses ja kauguses: 10. rajal lõi lähimale lipule Peep Tammemäe (6.43m) ning pikimad avalöögid 18. rajal tegid Karin Kiigemägi ja Raul Sillandi. 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX