GOLFBOX

Sel nädalal sai mängitud viimane Võrguvara, Fortinet ja Sõbrad võistlus. Viiest osavõistlusest koosneva maikuus alguse saanud sarja finaal mängiti Honest John/Greensome HCP-löögimäng formaadis.

Enne esimeselt tiilt lahkumist ennustas iga meeskond oma mängu netto lõpptulemuse. Tiimi HCP arvutati põhimõttel 50% suuremast ja 50% väiksemast HCP-st ning mängu HCP oli nende kahe summa.

 

Kokku osales hooaja jooksul Võrguvara, Fortinet ja Sõbrad sarjas 46 mängijat, kuid tiimide üldarvestusse pääsemiseks tuli juhendi kohaselt osaleda vähemalt kahel etapil ja finaalis. Finaalis madistasid seitse tiimi, kus jagamisele läksid topeltpunktid ning põnevuse ja võrdsuse säilitamiseks tehti otsus, et 20 punkti saab ennustamise ja 20 punkti parima mängutulemuse eest. Kuna mitu võistkonda ennustasid ühesuguseid tulemusi, siis kaks esimest said mõlemad 20 punkti ja kaks järgmist 16 punkti.

 

Parimad ennustajad ja finnali võitjad olid Karl Mikk ja Alo Ehasoo skooriga 63 lööki (-9), teisele kohale tulid Hiie Nõmmela ja Tiit Järvekülg, kes said 9. septembril mängitud Honest John/Greensome HCP-löögimängus kirja tulemuse 76 lööki (+4), kui eksisid oma tulemuse ennustamisel kõigest 2 löögiga.

 

Finaali Greensome HCP-löögimängu tulemused

 

Selleks aastaks on sari lõppenud ning ühtlasi selgunud ka individuaalse ja tiimide arvestuse parimad.

Individuaalselt oli sarja edukaim mängija Karl Mikk kogudes 45,5 punkti, talle järgneb Sander Vallaots 37 punktiga ja Heigo Soppe 34,5 punktiga.

Meeskondlikus arvestuses käis esikoha puhul rebimine, kuid Karl Mikk ja Alo Ehasoo lõpptulemus 55 punkti kindlustas sarja võidu, teiseks tulid vennad Harly ja Heigo Soppe 53 punktiga ning kolmandaks 45 punkti kogunud Anneli Raukas ja Erik Aronija.

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX