GOLFBOX

 

 

Trillium Golf Cup tõi üle Eesti kokku 115 naisgolfimängijat, kes vallutasid möödunud pühapäeval mõlemad Estonian Golf & Country Club'i väljakud. Naised võistlesid kolmes erinevas händikäpi grupis. Imeilus päikesepaisteline ilm golfirajal ning eriliselt pidulik õhtusöök restoranis Farm tagasid kõikidele osalejatele ideaalse sportliku ja meelelahutusliku pühapäeva.

 

Võistluse suurtoetajad GolfLife Shop ja Yves Delorme ehk kaks fantastilist naist, Katrin Tiitus ja Karin Mängel, korraldasid niivõrd meeldejääva ürituse, et seda tulevikus üle trumbata on väga keeruline. Auhinnalauale panid õla alla ka Ideaal Kosmeetika, Evian ja Avallone.

 

Sea Course’l HCP 0-18 grupis osales 29 golfimängijat, kellest 39 punktiga tuli esikohale Monica Pihlak. Monica tunnustas lõpukõnes korraldajaid ja mängukaaslast Apawan Chingleki, kelle head löögid mõjustid inspireerivalt ja tänu jäljendamisele esikoht tuligi. Madalaimas händikäpi grupis sai teise koha Margarita Ross 36 punktiga.

 

Samuti Sea Course’l mänginud 69 osalejaga HCP grupi 18,1-36 võitja oli Kirsi Rastas 41 punktiga. Talle järgnes sama tulemusega Valentina Kulak, kuid Kirsi viimase 9 raja tulemus oli parem. Stone väljaku valitsejanna oli sel korral 42 punktiga Ivika Vispel. HCP 36,1-54 grupis läks tihedaks rebimiseks teise koha peale, kus kolm naist tegid täpselt sama tulemuse 41 punkti. Tubli noor golfitüdruk Lill Kangust mängis viimased kuus rada kõige paremini ja napsas sellega teise koha auhinna.

Kõik kolm oma võistlusklasside võitjat said auhinnaks golfireisi ja võistluse 18.-21. septembril toimuvale Yves Delorme juubeliturniirile, mis mängitakse Pariisi lähedal Golf D’Ormesson väljakul.

Kõik tulemused

Tõeliselt rikkalik auhinnalaud sai tühjaks jagatud. Tunnustati kõiki birdie’de tegijaid, keda oli 13; loositi välja kaks golfireisi Marokosse ning loomulikult said autasustatud ka erivõistluste parimad:

 

Lähim lipule:

 

Stone Course 3. rada - Marju Elster 12.31cm

Stone Course 8. rada - Marit Finnie 14.31cm

Sea Course 5. rada - Kristel Ulla 2.24cm

Sea Course 8. rada - Maris Toomas 3.90cm

Sea Course 10. rada - Pille-Triin Mihelson 1.25cm

Sea Course 17. rada - Kristel Ulla 2.52cm

 

Pikim avalöök:

 

Stone Course 5. rada - Lill Kangust

Stone Course 9. rada - Piret Pihl

Sea Course 3. rada - Annika Meos

Sea Course 9. rada - Annika Meos

 

Parim scratch - Annika Meos - 78 lööki

Joosep Martinsoni imelised pildid võistlusest asuvad EGCC Facebooki lehel.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX