GOLFBOX

 


Promenaadi Maja Tallinna linnasüdames sadama lähedal valmib 2016 aasta lõpul. Käesoleva nädala lõpust septembri keskpaigani on Promenaadi Maja makett kõigile uudistamiseks üles seatud EGCC fuajeesse. Huvilistele teeb LIVEN Kinnisvara ka personaalse pakkumise - selleks palume jätta maketi juurde visiitkaardi.
2. septembril algusega kell 09.00 olete aga oodatud võistlusele Promenaadi Maja by LIVEN. Mängitakse punktimängu ning turniir toimub kahes võistlusklassis: HCP 0-18 ja HCP 18,1-36.
Osavõtutasu EGCC klubiliikmetele on 30 EUR, EGCC kandidaatliikmetele 45 EUR ja teistele võistlejatele 60 EUR. Osavõtutasu sisaldab käru ja harjutuspallide kasutamist ning võistlusjärgset lõunasööki Fahle Golfi restoranis.
Registreerimine on avatud kuni 31.augustini süsteemis Golfbox või meili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Osalemissoovi kinnitamiseks palume osavõtutasu kanda hiljemalt 31. augustil MTÜ Estonian Golf & Country Club arveldusarvele EE652200221021614555. Stardijärjestus avaldatakse süsteemis Golfbox hiljemalt teisipäeval, 1. septembril kell 15.00.
Võistlusjuhendiga saate tutvuda siin.
Mõlema võistlusklassi kolme parimat ootavad suurepärased auhinnad NORR11 disaineritelt: tooled ja korvlaud, piknikukorv ja pleedid ning puidust serveerimiskandik. Lisaks premeeritakse kõiki osalejaid kinkekotiga.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX