GOLFBOX

 

Mänguvormiks Stableford Shamble – kõik võistkonna liikmed teevad avalöögi, millest valitakse välja parim pall. Peale seda, kui on valitud parim avalöök, asetavad mängijad Score Card’i (15 cm) laiuselt (mitte lipule lähemale) oma palli märgitud asukohta ning mängivad sealt edasi individuaalset punktimängu kuni rada on lõpetatud 4 individuaalse tulemusega. Igalt rajalt läheb arvesse kaks parimat punktitulemust. Mehed mängivad kollastelt ning naised punastelt tiidelt.

 

EGCC Rising Star võistlus on suurepärane võimalus harjutada golfi ja saada juurde golfialaseid teadmisi. Võistlus on mõeldud just algajatele, et mentori abiga parandada golfitehnikat, õppida juurde golfireegleid ning leida golfialgajate seast uusi tuttavaid, kellega ka väljaspool võistlust golfimängu nautida.

 

Exit Golf pakub Rising Star võistlusest osavõtjatele soodushinnaga golfitooteid ning peale võistlust loositakse ostu sooritanute vahel välja eriauhinnad.

Igal etapijärgsel esmaspäeval on võistlusest osavõtjatel võimalik PRO juhendamisel lihvida oma golfimängu oskusi golfitreeningul. Treeningule saab registreeruda võistluspäeval Caddiemasteris, võistlusest osavõtnutel on ühe treeningu hinnaks kõigest 15€.

Võistlusjärgselt jagavad osavamad ja targemad oma golfiteadmisi ning Fahle Golfirestoran pakub soodushinnaga Rising Star toitlustust.

Iga Rising Star etapi järgselt autasustatakse kahte parimat meeskonda ning finaalvõistlusel individuaalmängijaid nii tõusvate tähtede kui mentorite arvestuses. Peaauhinnaks on hinnaline BMW sisegolfikeskuse pääse.

Võistlustoimkond tegi muudatusi võistlusjuhendis seoses koostamisel tehtud veaga punktide jaotuse osas vastavalt võistlustulemustele. Uuendatud võistlusjuhendiga saate tutvuda siin.

Rising Star by Exit Golf 2015 edetabeli leiate siit.

 

Võistlusele registreerimiseks saatke e-mail osalemissooviga EGCC Caddiemasterile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage telefonil +372 602 5290.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX