GOLFBOX

Ehitajate päeva on ajalooliselt peetud augusti teisel pühapäeval, mistõttu mängitakse juba kolmandat aastat Aeroc Jämerä Invitational golfivõistlust tolle päeva läheduses. Võistluse mänguformaadiks oli meeskondlik Shamble ning kokku võistles suvisel augustikuisel neljapäeval 63 mängijat ehk 16 tiimi.

Edukaimasse võistkonda kuulusid Allan Roosipuu, Andri Simo, Inga Raukas ja Avo Seppel tulemusega 107. Ka runner-up meeskonna, Merko, lõpptulemus oli 107, kuid juhendi järgi selgitati võitja võrdse skoori puhul viimase 6 raja tulemuse põhjal, sest viimased 9 rada olid meeskondadel samad.

Mänguvormist Shamble täpsemalt: kõik 4 mängijat sooritavad avalöögi. Valitakse välja parim avalöök ning sealt edasi jätkavad kõik individuaalset oma palliga mängimist kuni rada on lõpetatud 4 individuaalse tulemusega. Igalt rajalt läheb arvesse kaks parimat punktitulemust.

Tulemused

Võistluse raames toimusid mitmed erivõistlused:

Lähim lipule 2 löögiga 3. rajal ühisarvestuses võitsid Team Visitors, kuhu kuulusid Heikki Luoma, Henrik Eneberg, Olav Sjovall, Mika Pelander.

Pikima avalöögi 9. rajal tegi meestest Ingvar Paplavskis ja naistest Virve Pichen.

Lähim lipule 5. rajal autor oli võitjate meeskonda kuuluv Allan Roosipuu tulemusega 6.38cm ja lähim keskjoonele 15. rajal läks samuti võiduka meeskonna liikmele, Avo Seppelile, kes paigutas oma palli 1.35cm kaugusele.

Lisaks toimus lõbus ennustusvõistlus, kus sai arvata ära nii AEROC ploki kaalu kui ka õhupooride hulka ning lähim lipule erivõistluse võtja tulemust. Virve Pichen pakkus palli kauguseks lipust 6 m, mis oli kõige lähem tegelikule tulemusele 6,38 m.

 Vanemad uudised ...

GOLFBOX