GOLFBOX

Reedel algasid kahepäevased EGCC meistrivõistlused, kus selgitatakse välja käesoleva aasta klubi parimad nii meestes, naistes kui ka mid-amatöörides, seeniorites ja juuniorites.

Päeva parima tulemuse mängis välja EGCC esimängija Mark Suursalu, kes osaleb võistlusel elukutselise mängijana väljaspool arvestust. Mark mängis Sea Course’il peetaval võistlusel esimese poole 35 lööki kuid kaks double-bogey’t 11ndal ja 14ndal rajal ja bogey 10ndal ja 15ndal ei andnud võimalust esimese päeva lõpuks head tulemust kirja saada. Suursalu lõpetas päeva +4 löögiga.

Meistritiili peale on meestest kõik võimalused veel mängida vähemalt üheksal mängijal. Esimese ja üheksanda koha vahe on vaid kuus lööki. Juhib võistlust Janar Toomesso 78 löögiga, kellele järgnevad Joonas Juan Turba 79 ja Cristofer Herman 80 löögiga.

Naistest läheb teisele päevale liidrina Apawan Chinglek 81 löögiga, juhtides teist kohta hoidvat Anneli Eskenit kuue löögiga. Kolmas on peale esimest päeva Alla Holopainen, kaotades liidrile juba 10 löögiga.

Teistest võistlusklassidest lähevad liidrina rajale Ralf Henri Põldoja juunioritest (79), Tiit Kuuli (76) ja Riina Vettus (87) mid-amatööridest ning Toomas Kull (76) ja Kesrti Klaas (93) seenioritest. Meistrivõistluste raames mängitakse ka HCP 28,1-54 klassis, kus klubi meistri tiitlit ei jagata, punktimängu, kus juhivad 49 punktiga naistest Anne Kadak ja meestest 36 punktiga Tiit Sermann.

Laupäeval peetava viimase mänguringi stardid algavad kell 8:00 hommikul ning võistluse liidrid stardivad finaalringile kell 14:20. Nii naistest kui meestest käib võitlus lisaks klubi absoluutse meistri tiitlile ka traditsiooniliselt erimõõdus tehtavale klubi pintsaku ja aastaks individuaalse parkimiskoha peale! Pidulik klubimeistrivõistluste autasustamine ja õhtusöök algab orienteeruvalt kell 20:00, kus autasustatakse lisaks löögimängumeistritele ka sel nädalal lõppenud EGCC rajamängu MV võitjat. Muusikavaliku eest vastutab DJ Erki Ohmann ning maitseelamusi pakub Fahle golfirestoran.

Esimese päeva tulemused

Finaalpäeva tiiajad

Vanemad uudised ...

GOLFBOX