GOLFBOX

Eile toimunud Tallinna Tehnikaülikooli vilistlaste golfiturniiril osales 16 naist ja 59 meest. Õnneks soosis eilne ilm golfimängijaid ning 18. rajal vaid viimased kaks gruppi said värskendava vihmasabinaga võistluse lõpetatud. Mehed ja naised mängisid erinevates klassides ning kolm parimat selgitati punktimängu käigus.

Meeste klassi parim ülivõimsa 44 punktiga oli EGCC klubi kapten Urmas Isok. Urmas läbis tagumised 9 rada kõigest 32 löögiga, tehes viimasel kuuel rajal lausa 5 birdie’t! Selliseid sissetuleku (IN) tulemusi näeb tavaliselt elukutseliste golfimängijate tulemuskaartidel. Teiseks tuli Rene-Karl Arm 39 punktiga ning kolmandaks Robert Mauer 38 punktiga.

Naiste arvestuses võideti veelgi võimsama punktitulemusega. Helen Pastarus mängis mõlemad pooled 24 punkti ehk kokku 48 (86 lööki), mis naise enda sõnul oli senini elu parim mäng, sest tavaliselt on tema tulemused ca 95 löögi kandis. Helen ütles võidukõnes, et ta siiski veel loodab, et eilne ei olnud tema absoluutne maksimum ning „elu mäng“ on alles ees. Teise koha võttis Ülle Ehrpais 41 punktiga ning sama punktitulemusega, kuid väiksema sissetulekuga (IN) sai kolmanda koha Ave Epner.

Turniiri eesmärk - välja selgitada parimad Tallinna Tehnikaülikooli golfimängijad vilistlaste seas sai selleks aastaks täidetud ning kindlasti aitas eilne võistluspäev tihendada suhteid Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilaste, õppejõudude ning vilistlastest golfimängijate vahel.

Kõik tulemused asuvad siin.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX