GOLFBOX

EGCC Rising Star by Exit Golf V võistlusetapp toimub sel korral Sea Course’il, järjestikuste startidena esimeselt tiilt, algusega kell 15. Mänguformaadiks Ryder Cup – iga tõusev täht valib endale mentori (mentorile osavõtt tasuta), kelle HCP võib erandkorras olla 0-30. Enne mänguringi algust otsustavad partnerid, kumb sooritab avalöögid paaritutel ja kumb paaris radadel. Igal rajal sooritatakse lööke kordamööda kuni pall augus. Võistlust mängitakse kaheliikmeliste võistkondadena HCP- löögimängu formaadis, mehed sinistelt ja naised punastelt tiidelt.

Võistluse eel, alates kella 12-st, ootab Exit Golf kõiki võistlejaid golfikooli demole varustust proovima. Võimalik on omal käel katsetada erinevate brändide nagu PING, Callaway ja Cobra golfikeppe ning võrrelda neid, Flightscope kõrgtehnoloogilise masina abil, oma praeguse golfivarustusega. Kui leiad proovitud golfivarustuste seast endale sobiva, on Exit Golf’il Sulle varuks tõeline hinnaüllatus!

PRO-d Torel Neider ja Enrico Villo õpetavad võistlejatele erinevaid löögitehnikaid, et draivi paremini suunata ja kaugemale lüüa. „Draivi kliinik“ on avatud golfikooli hoones kell 13:30 – 14:30 ning võistlejatele täiesti tasuta.

Igal etapijärgsel esmaspäeval on võistlusest osavõtjatel võimalik PRO juhendamisel lihvida oma golfimängu oskusi golfitreeningul. Treeningule saab registreeruda võistluspäeval Caddiemasteris, võistlusest osavõtnutel on ühe treeningu hinnaks kõigest 15€.

Fahle Golfirestoran pakub soodushinnaga Rising Star toitlustust.

Igal etapil autasustatakse kahte parimat meeskonda ning finaalvõistlusel individuaalmängijaid nii tõusvate tähtede kui mentorite arvestuses. Peaauhinnaks on hinnaline BMW Sisegolfikeskuse pääse.

Võistlusjuhendiga saate tutvuda siin.

Registreerige end võistlusele läbi EGCC Caddiemasteri aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. / telefonil +372 602 5290 või läbi Golfbox'i siin.

Ilusaid golfielamusi soovides,

Sigrit Dulder

Member & Guest Relations Manager

Gsm: +372 5552 1185 / e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX