GOLFBOX

Kolmapäeval toimus AS EGCC üldkosoolek
Eelmisel kolmapäeval oli esindatud AS EGCC üldkoosolekul 51,5% aktsionäre, mis on viimaste aastate suurim kogus. Päevakorras oli kaks punkti: eelmise aasta majandusaasta kinnitamine ning nõukogu liikmete volituste pikendamine.
Esimeses päevakorrapunktis tegi AS EGCC juhataja Hanno Kross ülevaate eelmisest aastast:
"Müügitulu saadi kokku 588 283 eurot. Brutokasumi määr kasvas 4,7 % ja aruandeaasta puhaskasum oli 62 180 eurot. 2014 aastal osteti lisaks maad, et alustada uue 18 rajalise golfiväljaku ehituse ettevalmistusega. Detailplaneering selleks on kinnitatud. Põhivahendeid soetati 618 641 eurot eest, millest enamus oli viimase osa maa soetamine uue Annika Course väljaku jaoks. 2015 aasta üheks suurimaks eesmärgiks on leida investorid uue golfiväljaku ehituseks(5,5 MEUR), et hiljemalt 2016 sügisel saaks alustada töödega. AS EGCC bilansimaht on 6,5 miljonit Eurot, millest pikaajlised kohustused 1,4 miljonit Eurot. Kümne aastaga on jõutud akumuleeritud kasumini, mis eelmise aasta lõpu seisuga on 79 979 Eurot.

Teises päevakorrapunktis kinnitati järgmiseks kolmeks aastaks AS EGCC nõukogu liikmeteks Mait Schmidt, Peter Roose ja Arvi Mägin.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX