GOLFBOX

 

 

Sea Course’l peetud K-Rauta Kolmapäev - HCP löögimäng 2015 III etapi parim oli Helen Pastarus suurepärase 67(-5) löögiga. Talle järgnes kaks lööki rohkem teinud Peeter Kross netotulemusega 69(-3). Kokku osales eilsel etapil 42 golfimängijat, kes kõik mängisid sinistelt tiidelt.

Toimusid ka põnevust ja pinget tekitavad erivõistlused. Kolmandal rajal võisteldi ühises arvestuses lähimale lipule kahe löögiga eriauhinnale, mille võitis Lauri Kiviloo. Lauri lõi endale kenasti birdie võimaluse, kui pall jäi pidama 4.48cm august -  linnukest seekord ei tulnud, kuid ükskõik millisel rajal on par alati hea tulemus.

Pikima avalöögi võistlus toimus 13. rajal, mis on EGCC Sea Course raskuselt neljas (S.I 4) rada. Naistel, keda oli eilsel võistlusel kolm, palli fairwayle lüüa ei õnnestunud, mistõttu auhind jäi välja andmata. Meestest seevastu tegi pikima löögi Mart Suursu.

Pooled K-Rauta Kolmapäeva võistlused on peetud ja ootame kõiki varakult registreerima järgmisele, 15. juulil ühisstardist toimuvale Stone Course etapile.

III etapi tulemustega saab tutvuda siin.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX