GOLFBOX

 

Ühisstardist punktimänguna peetud EGCC Rising Star 2015 III etapi võitis 32 punktiga meeskond, kuhu kuulusid Urmas Kaidme, Kaido Hint, Sten Adul ja Margus Kaidme. Autasustati kahte parimat meeskonda ning täpselt sama punktide arvuga, kuid kõrgema händikäpiga meeskond koosseisus Anete Liis Adul, Urmas Rauam, Martin Kriisa ja Jaanus Piirimäe tuli teiseks.

Kõik tulemused leiab siit:

http://egcc.ee/uus/et/voistlused/golfboxkalender#/competition/362922/leaderboard

Võistluse lõpetamine toimub alati Fahle Golfirestoranis, kus seekordne külalisesineja oli Rein Auväärt. Rein jagas osalenutele golfitarkusi peale mida loositi välja kaks Torel Neideri eratunni kinkekaarti. Loosiõnn naeratas seekord Mervi Murdmetsale ja Triin Vilbergile. EGCC Rising Star 2015 auhinnalaua eest hoolitseb Exit Golf.

EGCC Rising Star võistlussari on mõeldud algajale golfimängijale, et sõbraliku võistluse käigus oma golfioskusi arendada. Osaleda saavad kõik golfimängijad, kes on läbinud green-card koolituse ning igas meeskonnas on ka üks suurema kogemuste pagasiga mängija ehk mentor. Järgmine etapp toimub 8. juulil Stone Course’l ning mängu formaadiks on Florida Scramble.

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX