GOLFBOX

 

Ootame just sind, hea madala händikäpiga mängija, osalema Bauschmidt Singlite Liiga III etapil, mis toimub 16. juunil Stone Course'il. HCP löögimängu formaadis kogu hooaja vältel kestva võistlussarja üldarvestuses osalemiseks tuleb mängida vähemalt kahte Sea Course etappi, ühte Stone Course etappi ning sarja finaali. 

 

Võistlussari toimub meestele ja naistele eraldi arvestuses, kus mehed mängivad nii Stone kui ka Sea väljakut valgetelt tiidelt ning naised Stone’l punastelt ja Sea’l sinistelt. Osaleda saavad kõik golfimängijad, kelle EGA täpne HCP on 11.4 või madalam ning PGA liikmed. PGA liikmed mängivad võistlust scratch arvestuses. 

 

Lõpparvestusse lähevad sarja 3 parimat netotulemust (2 ringi Sea + 1 ring Stone Course’l) ning finaal (neto). Isegi kui kahte varasemat etappi ei ole mängitud, siis praegu registreerides on võimalik vajalik arv võistlusringe kokku koguda ning hooaja lõpus suurepärasest auhinnalauast osa saada.

 

Registreeruda saab Golfboxis kuni 15. juunini kell 12.00: http://egcc.ee/et/voistlused/golfbox-kalender#/competition/399096/info 
 
Võistlusjuhendiga saab tutvuda järgneval lingil: http://egcc.ee/images/Juhendid2015/Bauschmidt2015.pdf 
 

Bauschmidt Singlite Liiga autasustamine toimub finaaletapi järgsel õhtusöögil 24. septembril. Auhinnatakse sarja koguarvestuse kahte parimat mängijat nii meeste kui naiste arvestuses. Eraldi tunnustatakse hooaja parimat scratch tulemust.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX