GOLFBOX

 

Täna, 9. juunil suurepärastes tingimustes toimunud Bauschmidt Invitational 2015 golfivõistlusel osales 25 meest ja üks julge naine, Heini Toivanen. Kutsetega võistlus peeti punktimängu formaadis kahes võistlusklassis, kus HCP... -20 arvestuses oli parim Hanno Kross 35 punktiga, talle järgnes teise koha saanud Harly Soppe 33 punktiga ning 32 punkti saanud Ain Hollandi eest napsas kolmanda koha sama punktide arvu, kuid parema in'iga (in-viimase 9 raja tulemus) Rainer BobergÕnneks ei pidanud Ain Holland tühjade kätega lahkuma: Sea Course 9.rajal toimunud erivõistluse pikima avalöögi autor oli just tema.

 

HCP 20,1-36 klassi esikoht tuli samuti selgitada viimase 9 raja punktitulemuste järgi, millega parimaks osutus Martin Viilep. Martiniga sama palju ehk 37 punkti mänginud Kaido Jõeleht pidi seekord leppima teise kohaga, kuid sai kindlasti rõõmu tunda täpse löögi üle 10. rajal, mis maandus 4.20cm lipust ning andis lähimale lipule eriauhinna. Holger Karema 29 punkti tõi kolmanda koha. 

Tulemustega saab tutvuda siin.

Bauschmidt Invitational 2015 võistlusega samaaegselt toimus Rein Auväärti juhendamisel golfimängu tutvustus neile koostööpartneritele, kes veel seda suurepärast mängu ei harrasta. Loodetavasti said uued tutvujad golfipisiku kätte ning järgmisel aastal on osalejate arv juba kahekordne. Golfivõistluse autasustamisel pidas kõne Bauschmidt OÜ juhatuse liige, Mait Schmidt, kes teab oma isiklikust kogemusest, kuidas golfimängu käigus häid ärisuhteid luua ja hoida. Olemasolevate ja uute koostööpartneritega mängitud golfiringid on üks parimaid viise, kuidas inimesi tundma õppida ning rõõme-muresid jagada.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX