GOLFBOX

 

Esmaspäeval, 1. juunil Stone Course'il toimunud Võrguvara, Fortinet & Sõbrad teisel etapil võisteldi nii golfis kui ka tugeva tuulega. Ilma poolest rasketes tingimustes ja Texas Scramble formaadis toimunud võistluse võitsid tiim Sander Vallaots ja Karl Mikk, kelle tulemus oli +1. Kaks lööki enam ning teise koha said Aari Stalde ja Tauno Telvik ning kolmandale kohale platseerusid vennad Harly ja Heigo Soppe tulemusega +8. 

Võistluse raames toimusid erivõistlused: pikim avalöök 9. rajal ja lähim lipule kahe löögiga 4. rajal. Pikima avalöögi tegi Aari Stalde ning 3.85cm kaugusele lipust kahe löögiga said tiim Indrek Turmen/Mart Soomre.

Kõik II etapi tulemused leiad siit.

Võrguvara, Fortiner & Sõbrad võistlussarja mängitakse meeskondadena, kus osalemise tingimus on kehtiv EGA hcp. Võistkonna võivad moodustada nii pereliikmed, sõbrad, sugulased kui mingis muus suhtes golfarid. Võistlus toimub ühes klassis kaheliikmeliste võistkondade vahel ning iga etapp mängitakse erinevat mänguformaati. Järgmine etapp toimub 20. juulil Sea Course’l järjestikuste startidega alates kl 16.00 punktimängu formaadis. Võistlusel osalemiseks tuleb end registreerida Golfbox süsteemi kaudu hiljemalt 2 päeva enne konkreetse etapi algust.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX