GOLFBOX

 

Algselt aprillis toimunud, kuid äärmiselt ekstreemsete ilmastiku tingimuste tõttu katkestatud K-Rauta kolmapäeva I etapi kordus toimus sel kolmapäeval, 3. juunil. Jõelähtmel möllanud tugev tuul ja Stone Course sobis seekord kõige paremini Liis Sinijärvele, kelle tulemus -6 (66) oli täiesti eriklassist edestades teiseks tulnud Tõnu Kundlat lausa 8 löögiga. Tõnu tulemuseks oli +2 (74) ning kolmanda koha sai Mihkel Lekk lõpptulemusega +4 (76). 
 
Pikim avalöök erivõistlus toimus 6. rajal, kus naistest lennutas palli kõige kaugemale Liis Sinijärv ja meestest Reimo Vilberg. Kaheksandal rajal kõikidele mängijatele ühises arvestuses toimunud lähim lipule erivõistluse parim oli Andre Laine, kellel õnnestus pall lüüa 1.52cm kaugusele lipust. 
 
Võistluse tulemustega saab tutvuda siin.
 
Aprillist septembrini kestva K-Rauta komapäeva võistlussarja formaadiks on HCP löögimäng. Peetakse 6 võistlust, kus sarja üldarvestuses osalemiseks on vajalik osaleda vähemalt kolmel Sea Course, ühel Stone Course ja finaaletapil. Arvestatakse nelja kõige madalamat tulemust. Osaleda saavad kõik golfimängijad, kes omavad koduklubi ja kehtivat händikäpi, mis hooaja alguses või enne konkreetset etappi on 11.5-36. Igal etapil autasustatakse kolme parimat mängijat ning erivõistluste võitjaid. Sarja peavõiduks on CELLO GOURMET 411 gaasigrill.
 
K-Rauta kolmapäev HCP löögimängu järgmine etapp toimub 17. juunil Sea Course’l. Registreerimine toimub läbi Golfbox süsteemi ning tähtaeg kukub kaks päeva enne konkreetse osavõistluse toimumist. 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX