GOLFBOX

 


Järgmisel kolmapäeval, 10. juunil, toimub juba kuuendat korda TV3 Open golfivõistlus. Võistlus korraldatakse nii TV3 klientidele kui ka kõigile neile, kellele lihtsalt meeldib TV3 ning soovivad heas seltskonnas toreda päeva veeta. Võistlust peetakse nii Sea kui Stone Course’il. Registreerimine kutseteta osalejatele on avatud, kuid kohtade arv on piiratud!

Kui kuulud nende sekka, kelle mängutase on 0-36, siis oodatakse sind võistlema Sea Course’ile ühisstardis kell 10:00, kus maksimaalne osalejate arv on 88 mängijat. 

Võisteldakse gruppides:


A) HCP 0-11,4 Löögimäng
B) HCP 11,5-18,4 HCP-löögimäng
C) HCP 18,5-36 Punktimäng


Kui mängit taset 37 või kõrgem või polegi veel päris kindel, mis tase on, siis oled oodatud Stone Course’i võistlusele, kus mängitakse sõbralikku võistkondlikku formaati Florida Scramble, järjestikuste startidega alates kell 12:00

TV3 külalistele ja koostööpartneritele on võistlus tasuta. Ilma kutseta on võimalik võistelda, tasudes osavõtutasu: 2015. aasta mänguõigust omavatele EGCC liikmetele ja kandidaatliikmetele on osavõtutasu Sea Course’il 40€ ja Stone Course’il 30€, teistele vastavalt 60€ ja 45€.  

Peale võistlust ootab TV3 teid uskumatult väärtuslike auhindadega. Meeles peetakse ka nõrgemaid mängijaid ning võistluse raames on mitmeid põnevaid TV3 saadete nimelisi erivõistlusi.

Kohtade arv võistlusel on piiratud ning registreerida saab kuni 8. juunini.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX