GOLFBOX

 

EGCC Rising Star võistlus on suurepärane võimalus harjutada golfi ja saada juurde golfialaseid teadmisi. Võistlus on mõeldud just algajatele, et mentori abiga parandada golfitehnikat, õppida juurde golfireegleid ning leida golfialgajate seast uusi tuttavaid, kellega ka väljaspool võistlust golfimängu nautida.

Exit Golf pakub Rising Star võistlusest osavõtjatele soodushinnaga golfitooteid ning peale võistlust loositakse ostu sooritanute vahel välja eriauhinnad. 

Igal etapijärgsel esmaspäeval on võistlusest osavõtjatel võimalik PRO juhendamisel lihvida oma golfimängu oskusi golfitreeningul. Treeningule saab registreeruda võistluspäeval Caddiemasteris, võistlusest osavõtnutel on ühe treeningu hinnaks kõigest 15€.

Võistlusjärgselt jagavad osavamad ja targemad oma golfiteadmisi ning Fahle Golfirestoran pakub soodushinnaga Rising Star toitlustust.

Iga Rising Star etapi järgselt autasustatakse kahte parimat meeskonda ning finaalvõistlusel individuaalmängijaid nii tõusvate tähtede kui mentorite arvestuses. Peaauhinnaks on hinnaline BMW sisegolfikeskuse pääse.

Võistlusjuhendiga saate tutvuda järgneval lingil: http://egcc.ee/images/Juhendid2015/EGCC%20Rising%20Star%202015%20juhend.pdf

Võistlusele registreerimiseks saatke e-mail osalemissooviga EGCC Caddiemasterile aadressilSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage telefonil +372 602 5290.

 

Ilusaid golfielamusi soovides,

Sigrit Dulder

Member & Guest Relations Manager

Gsm: +372 5552 1185 / e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX