GOLFBOX

 

Kümme aastat ja üks päev hiljem, kui avasime aastal 2005 EGCC's Stone Course'i, peame oma sünnipäevavõistlust Anniversary Tournament by Dell & Max 123. Kokku mahub tähistama meie kümnendat sünnipäeva Sea ja Stone Course'ile 252 mängijat. Õhtusele sünnipäevapeole ootame loomulikult ka kõikide mängijate kaaslasi.

Meiega tuleb klubi juubelit tähistama ka läbi aegade maailma parim naisgolfimängija Annika Sörenstam, kes profikarjääri jooksul võitis 93 võistlust, millest kümme olid golfi suurturniirid ehkmajorid. Annika läbis ka esimesena naisena par72 golfiväljaku alla 60 löögi, kui aastal 2001 mängis märtsis lõi Phoenixis Moon Valley golfiväljakul 59 lööki.

Reede päeval, kui klubiliikmed ja sõbrad mängivad sünnipäevavõistlust, tutvub Annika meie uute maadega, kuhu aastaks 2019 kerkib uus 18 rajaline tippväljak, mille projekteerib Annika Sörenstam koostöös European Golf Design'iga. Praegune ajakava Stone Course'i ümberehituseks näeb ette, et järgmise aasta hooaja lõpus algavad pinnasetööd, 2017 toimub külvamine, 2018 kasvab uus väljak sisse ning esimene täishooaeg uuel väljakul mängitakse 2019. aastal.

EGCC sünnipäevale tulevad kohale ka European Tourist külalised, European Golf Design'ist, meie Sea ja Stone Course'i arhitekt Lassi-Pekka Tilander ning päev ennem neljapäeval kajastab Annika külaskäiku EGCC's koha peal ka üle 10ne rahvusvahelise meediaväljaande. 

EGCC Anniversary Tournament by Dell & Max123 võistlusjuhendiga saab tutvuda siin

Tänaseks on kirjas juba 152 võistlejat. On ka oht, et kõik 252 kohta saab täis, tasub registreerida kiiresti. Ärge unustage ennast lisaks Golfboxile ka eraldi kirja panemast õhtusele sünnipäevaüritusele, selleks piisab, et saadate See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. kirja või helistate meie Caddiemasterile telefonil 6025 290. 

Anniversary õhtune pidulik osa toimub Jõelähtmel, kuhu kogunetakse alates 19:30-st. Vabas õhus pakub Fahle Golfirestoran toidu- ja joogipoolist, muusikat mängib bänd nimega InGeneral. Auhinnatseremoonia algab orienteeruvalt kell 21:30 peale mida serveeritakse uhke juubelitort.

Klubi 14ndat sünnipäeva loodame tähistada juba Sea ja Annika Course'il aastal 2019. Pange ennast kirja ja oleme jälle koos osalised ühel olulisel päeval Eesti golfiajaloos. 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX