GOLFBOX

 

Tere head klubiliikmed!

EGCC 10 golfi hooaeg on alanud. Meie 50+ viienda hooaja võistlussari saab tuuled tiibadesse 4. mail. Mängime ka sel aastal üheksa osavõistlust.

Palun vaadake klubi kodulehelt osavõistluste kuupäevi ja planeerige võimaluse korral osavõtt. Et meie võistlussarja osavõtjate iive on igal aastal jätkuvalt positiivne, siis panen südamele jälgida osavõistlusele registreerimise tähtaegasid. Et kivi väljakul stardime alati ühiselt on osavõtjate arv piiratud.

Mida eeloleval hooajal uudist? Käesoleval aastal on meie sarja märksõnadeks scramble ja erivõistlused. Loodan, et selle tulemusena saame üksteisele veel lähedasemaks!

Scramble mänguvormiga on ka tulemuspunktide arvestus, võrreldes möödunuga teistsugune. Selgituse erinevate mänguvormide ja punktiarvestuse kohta leiate 50+ võistlusjuhendist. Lisaks 50+ osavõistlustele on plaan korraldada scramble EGCC 50+ ja EGCC juuniorite vahel. Loodan, et saan täpsema info teile juba 4. mail edastada.

Soov on sel hooajal autasustada iga võistlussarja- ja üldvõidu saavutanud kolme paremat poissi ja tüdrukut. Et osa osavõistlusi on scramble vormis, siis ka autasu saajaid on topelt - täpsemalt 12. Siit ka otsus selle aasta osavõtu tasu suhtes. Eelmisel aastal tasusime osavõistluse eest 10 euri, käesoleval aastal 15 euri.

Mõni sõna ka EGCC 50+ võistlussarja toetamisest. Ilma mainimata ja küsimata on iga toetusalgatus teretulnud. Nii kivi kui ka mere väljaku kõikide par 3-de hole in one (HIO)[õkva mulkku] toetab ka sel hooajal Jüri ja Katrini golfipood. Lisaks toetab mere väljaku 10 raja HIO Tiit Orloff ja 17 raja HIO Ra Ru Roccaforte OÜ. Mere väljaku 2 raja eagle eest hoolitseb Egon Mats. Iga võistlussarja tagumised saavad 20-minutilise taastusravi Golfikoolist. Hooaja lõpus enim
hcp-d langetanud poisi ja tüdruku märgib karikale Maido Pajo.

Hooaja lõpetamine on planeeritud meeldejäävana!

EGCC 50+ 2015 logoga golfipallid on tüdrukutele ja poistele tellitud. Esimese osavõistluse päeval ja ka edaspidi saate palle soetada hinnaga 5€ karp (sisaldab kolme Srixon pehmet palli). Pallide soetamist toetas RaRu Roccaforte OÜ.

Lisaks meie võistlussarjale toimub üle riigi mitmeid meie eale vastavaid golfivõistluseid. Julgustan teid nendest osa võtma, et oma saavutusi oma eakaaslastega võrrelda.

Nagu te teate on klubi poolt disainitud klubiliikmete pidulik riietus. Jällegi kutsun teid selle teema vastu huvi tundma. Eelmisel aastal oli jutuks, et meie sarja osavõtjad võiksid kanda peas klubi logoga soni. Toon teile näidised ja siis räägime sellel teemal edasi.

Soovin teile toredat klubi 10-ndat golfihooaega!

Oleme ikka terved, rõõmsad ja ilusad!

Toomas

Vanemad uudised ...

GOLFBOX