GOLFBOX

 

Kaks hooaega tagasi alustas EGCC koostöös K-rauta’ga HCP löögimängusarja HCP grupile 11,5-36. Meil on hea meel teatada, et käesolev sari on jätkumas kas sel hooajal. 

29.04.2015 alustab K-rauta kolmapäev - HCP löögimäng taaskord! Kell 10:00 ja 15:00 alustame ühisstartidega Stone Course'il ning mängime 18 rada (mehed kollased tii'd / naised punased tii'd).

Ka sel hooajal on võimalik võistlustulle astuda kuuel etapil ning võistluskohti leidub ühel etapil 96-le mängijale. Sarjast läheb arvesse nelja parima võistluse tulemused (4 kõige madalamat tulemust - sh 3 tulemust Sea Course’ilt ja 1 tulemus Stone Course’ilt).

Igal etapil (v. a. finaal) autasustatakse 3 esimest kohta ning erivõistluste võitjaid. 
Finaali 10 parimat saavad väärikad auhinnad.

16. septembri toimub sarja finaal EGCC Sea Course'il. Peale võistlust toimub võistlussarja lõputseremoonia restoranis Fahle Golfirestoranis. 

Auhinnad on jätkuvalt eriti magusad - auhinnalaua katavad: 

AEG, Ryobi, Bosch, Husqvarna, Gardena, Kärcher, PROF tööriistad ning CELLO - koostöös K-rauta'ga.

Kõikide etappide arvestuses üldvõidu saavutanud mängija, viib koju CELLO Gourmet 411 gaasigrilli.


EGCC soovitab kõikidel klubiliikmetel ja kõikidel teistel golfisõpradel, kelle HCP on vahemikus 11.5-36, kindlasti võistlussarjas osaleda (võistlusjuhendi leiab siit)!

Registreerimine toimub läbi Golfbox süsteemi.

NB! K-rauta kolmapäev - HCP löögimäng ei ole korporatiiv-võistlus vaid võistlussari, mis on mõeldud kõikidele huvilistele!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX