GOLFBOX

 

Indrek Ahun, Liis Oper ja Toomas Kull

 

Tänu pehmele talvele ja vähesele lumele, suutis EGCC Stone Course pakkuda golfisõpradele mänguringe juba varakevadel. Mõnel tuulevaiksemal ja soojemal päeval, täitus meie parkla autodega ja golfisõpru jagus nii Eestist kui ka välismaalt. Kuid mitte kõik ei vajanud golfimänguks rahulikku ilma, vaid palli lennutati ka vihma ja tuule käes.

Kümnendal märtsil suutis Indrek Ahun, tuult ja vihma trotsides, lüüa EGCC Stone Course'i 8. rajal selle aasta esimese hole-in-one. Indreku kaasmängijaks olnud Eve Pärnsalu oli just vahetult enne lööki öelnud, et nüüd tuleb ühe löögiga sisse lüüa. Golfikepiks raud 6 ja tugev tagatuul aitasid pallil lennata ja esialgu üle greeni veerema paistnud pall, leidis oma koha augus.

Ametlikust hooaja algusest, EGCC presidendi avalöögist ja Sea Course avamisest oli möödunud vaid kaks nädalat, kui Liis Oper õhtusel mänguringil palli ühe löögiga auku lõi. Taaskord nimetatakse suureks abimeheks just tuult, mis oli suunanud Liisi ja tema mängukaaslased Stone Course'lt Sea Course'le ja 10. raja avalöök maandus greenile. Liis lootis teha oma elu esimese birdie, kuid suureks üllatuseks muutus birdie soov hole-in-one’ks.

Eelmisel hooajal enim mänguringe teinud ja Estonian Golf & Country Club'i 50+ kogukonna eestvedaja Toomas Kull lõi 10. aprillil oma elu teise hole-in-one. Esimene kord õnnestus löök teha Otepää Golfiklubis, kuid teisel korral lendas pall ühe löögiga auku EGCC Stone Course'i 3. rajal. Raud 6, valged tiid ja lõbusad mängukaaslased Maido ja Anne aitasid hole-in-one sünnile kaasa. Toomas Kull pühendas hole-in-one EGCC kümnenda juubeli auks!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX