GOLFBOX

 

Sel pühapäeval tomiva hooaja avavõistluse peasponsor Delux annab ära ühe 500€ ning viis 50€ kinkekaarti. Auhinna võitmine on imelihtne: tuleb vastata mõnele küsimusele ning loota fortuuna naeratusele. Küsimused on lihtsad ning võtavad maksimaalselt ühe minuti.

Küsitluses võivad osaleda kõik, kes soovivad Deluxi aidata või kinkekaarti võita.


Küsitlusesele saad vastata siin.


Võitjad loositakse välja 1. mail*. Võitjate nimed avalikustame EGCC lehel ning võitjaid teavitame ka e-maili teel!

*Küsimustele saab vastata kuni 30.04.2015.


Meie igapäevase elu loomuliku rütmi loovad aktiivse päeva ja rahuliku öö vaheldumine. Öise puhkuseta ei suudaks me oma päevi nautida ja nii sõltubki meie ärkvel oldud aja kvaliteet heast ja kosutavast unest. Deluxi tooted pakuvad optimaalset magamiskeskkonda ammutamaks energiat päevasteks toiminguteks.

Nende soovide taga on perekond Sjöholm: ideedest kannustatud isa Göran ning tema tütred Heidi, Jenny ja Siv. Selle soome juurtega firma tooted sünnivad Viljandis, Eesti linnas, kus 300 töötajat valmistavad hoole ja armastusega tekke, patju, madratseid ja voodeid, kasutades seejuures moodsat tehnoloogiat ja parimaid materjale. See perefirma on tulvil hoolimist ja ühtekuuluvustunnet ning nendele väärtustele on rajatud ka Deluxi bränd.
1997. aastal asutatud Deluxi edulugu ongi tegelikult ühe perekonna ja nende unistuste täitumise lugu. Göran armastab ikka öelda: “Delux on meie lugu.” Tema soov on, et igast Deluxi tootest kiirgaks Sjöholmi perekonna soojust.

Delux hoolib sellest, millist elu te elate öösel, sest nii olete järgmiseks päevaks palju paremini valmistunud.


Delux toodetega saab tutvuda siin.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX