GOLFBOX

Janno Pajo EW97 by Absolut võistluse avalööki tegemas, taustal tulevase võitja head mängu tunnistamas vasakult EGCC klubiliikmed Kurt Lönnqvist, Ülar Maapalu ja Hannes Rosenberg

 

 Laupäeval peeti Eesti ajaloos esmakordselt vabariigi aastapäeva golfivõistlus – Jõelähtmes Estonian Golf & Country Club’is korraldatud võistlusel „EW97 by Absolut“ osales kokku 104 mängijat.

 

Plusskraadises ilmas ning tuulevaikuses peetud võistlusel näitas parimat tulemust koduklubis mänginud Janno Pajo (ülemisel pildil), kes lõi 9 rajal kokku 37 lööki ehk ühe löögi üle raja par’i. Lõpptulemustes arvutati kogulöökide arvust maha mängija mängutase ning ka selles arvestuses oli võitja päeva parimat tulemust näidanud Pajo -3 löögiga. Teise koha võitis Martin Paide Niitvälja Golfiklubist samuti tulemusega -3 ning kolmandaks mängis Estonian Golf & Country Club’i liige Uku Hinsberg.

 

Naiste arvestuses võitis võistluse kahe nädala pärast 14ndat sünnipäeva pidav EGCC klubiliige Anete Liis Adul (alumisel pildil), kes oma taset arvestades mängis rajapari, teine ja kolmas koht läksid tulemusega +4 Estonian Golf & Country Clubi võistlejale Margarita Ross’ile ning Olesia Abarmova’le Niitvälja Golfiklubist.

Peeti ka erivõistlused Stone Course’i 3ndal ja 9ndal rajal. Lähimale lipule võistluse parim oli Ahto Luhamäe, kelle pall maandus 1m ja 20cm kaugusele lipust ning pikimad avalöögid tegid meeste arvestuses Mart Suursu ja naistest Viivika Paulman.

EGCC 10nenda juubeli golfihooaeg on alanud - Stone Course, range ja harjutusväljakud on avatud, klubihoone avame aprilli alguses koos restoraniga.

Kõik, kel mänguõigus puudub, saavad tulla Stone Course'i nautima märtsikuus erihinnaga -

9 rada 25€ ning 18 rada 49€. Klubiliikme ja kandidaatliikme külalisele kehtib allahindlus 50%. Jõelähtme väljakutel on saanud alates 2013.a. aprillist (siis alustasime ka mürgivaba naturaalse väljakuhooldusega koostöös shotlasest agronoomiga) mängida kõikidel kuudel järjest välja arvatud käesoleva aasta aasta jaanuar. Meile kliimasoojenemine meeldib... 

 

Vaata ka pikka Õhtulehe videolugu

EW97 by Absolut võistluse lõplik paremusjärjestus

Vanemad uudised ...

GOLFBOX