GOLFBOX

Õues päike paistab, Eesti on vaba ja nädalavahetusel avame mitteametlikult meie EGCC 10nda sünnipäeva-aasta! Tähistame seda kõike laupäeval Eesti Vabariigi 97 sünnipäeva auks korraldatava golfivõistlusega meie Stone Course'il.

Mängime 9 rada startidega 1selt tiilt (nii saame 44 mängija asemel panna mängima 120 mängijat) alates kella 9'st. Andke registreerimisel julgelt teada, kui on startimise aja suhtes erisoove, et saaksite oma päeva ilusti planeerida. Mängime kahes grupis HCP löögimängu - naised ja mehed eraldi arvestuses. Mehed mängivad tagatiidelt ning naised eestiidelt, väljak on avatud loomulikult suvegreene'idega.

Kõikidele mängijatele pakume ka Vabariigi aastapäeva puhul kiluvõileiba, pitsi võistluse peasponsori ABSOLUTi tootevalikust ning meie talvistele võistlustele juba tavaks saanud imehead rosinakringlit, teed ja kohvi.

Lisaks tuletame muidugi meelde ka, et tänasest alates on võimalik end registreerida kõikidele EGCC klubivõistlustele. Eelpool mainitu annab aegsasti võimaluse oma golfihooaega piisavalt hästi planeerida ning lemmikvõistlustel osalemiseks koha kindlustada. 

Täpsema EV 97 sünnipäeva võistlusjuhendi leiab siit

Võistlusele saad registreerida siit

Vanemad uudised ...

GOLFBOX