GOLFBOX

Laupäeval 20. detsembril peetud EGCC Jõulugolfi võitis Peeter Kruusvall, kes mängis HCP löögimängus tulemuseks -4. Teine kuni neljas koht mängisid täpselt oma tulemuse 72 netolööki, paremusjärjestuse pani paika madalaim HCP.

Kokku osales ühisstardiga võistlusel Sea Course'il 81 mängijat, kes nautisid ilusat päikesepaistet, rahet, lund ja vihma ning seda kõike mitu korda järjest 5 minutiliste vahedega! Aga kõikidel oli nägu naerul ning hea meel, et juba teist aastat järjest saab Eestis tähistada Jõulupühi sportlikult ning mängida golfi.

EGCC Jõulugolfi esikuuik:

  1. Peeter Kruusvall 68 lööki
  2. Janno Tammekivi 72 llööki
  3. Joel Adul 72 lööki
  4. Tõnu Tsernant 72 lööki
  5. Roland Jung 73 lööki
  6. Richard Jürgenson 74 lööki

AMETLIK VÕISTLUSPROTOKOLL

Esikolmikule tellime nimelised karikad, kuhu lähevad peale ka loomulikult kõige olulisem - võistluse kuupäev! Lisaks sellele ka nimi ja tulemus. Karikad saadame esikolmikule postiga koju või võite tulla järgi ka meie talvekontorisse aadressil Tartu mnt 23. Võitja saab lisaks ajaloolise golfivõistluse võidule ja karikale ka värskelt sel nädalal ilmavalgust näinud European Tour Yearbook 2015 mahuka raamatu.

Palju õnne kõikidele, kes said võistlusest osa võtta ja kui ilmad peaksid kunagi keerama talvel jälle golfari poolt vaadates ilusaks, siis teeme loomulikult jälle ühe võistluse!

Pühapäeval on veel Stone Course avatud, Sea Course on suletud. Peale seda näitab ilmateade, et tulevad ilusad jõulud ning golfimänguga tõenäoliselt saab tegeleda jälle järgmisel aastal.

Tervislikke pühi ja aastavahetust kõigile soovib EGCC mees- ja naiskond!

Pikem ilmateade

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX