GOLFBOX

Meie üheksas hooaeg hakkab tasapisi läbi saama ja juba sel laupäeval 25. oktoobril kell 20:00 on kõik klubiliikmed ja klubi kandidaatliikmed (koos kaaslasega) kutsutud EGCC hooaja lõpetamisele ja varajasele jõulupeole Tallinna Telliskivi Loomelinnakusse, kus asub Erinevate Tubade Klubi (aadress Telliskivi 60a, neljas korrus, Tallinn). 

Lisaks parimate mainimisele ja nendele sõna andmisele saab korralikult tantsu ja nalja Mart Juure eestvedamisel. Loodetavasti eriti tantsu! Meenutame tavapärasest teistmoodi ilusat hooaega ning sotsialiseerume mõnusas seltskonnas nautides tantsuks muusikat Mart Juure plaadikogust, kes iseloomustas oma muusikavalikut selliselt: 

70ndate-90ndate diskoklassika nii Eestist kui välismaalt põrgetega nii Entel Tentelisse, Kukerpillidesse, Hard Rocki kui Prodigy'sse. Lugude vahele ei jutusta, aga võib esile tuua ergutavaid karjatusi :) 

Palun kanna üle ka osavõtutasu hiljemalt 25. oktoobriks MTÜ Estonian Golf & Country Club'i arveldusarvele EE652200221021614555 summas 39€ inimese kohta. Peole mahub meie 687 klubiliikmest ainult 150...

Vaadake ka Mart Juure videokutset .
Üritasime jäljendada Noel Gallagher'i kutset, originaal on siin :-)

Tuleb vinge pidu, kust puududa oleks kahju!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX