GOLFBOX

Fotol: EGCC seeniorite toimkonna esimees Toomas Kull, EGCC kapten Urmas Isok ja EGCC president Jüri Ross

EGCC 50+ mängijad lõpetasid läinud reedel oma võistlushooaja. Sarja parimateks sel hooajal tulid naistest Marina Kruger ning meestest Paul Pukk. Finaaletapil nauditi nagu ikka üksteise toredat seltskonda ning üllatusena ka Estonia ooperiteatri liikmete üllatusesinemist!

Järgnevalt EGCC 50+ tuuri vedaja Toomas Kulli tähelepanekud:

Meil oli 9 osavõistlust Stone ja Sea Course'l ning mängisime nii punkti- kui ka HCP-löögimängu. Arvesse läks 5 osavõistluse paremat tulemust. Iga osavõistluse 20 paremat mees ja naismängijat said punkte. 50+ tuuri osavõistlustel mängisime golfi lume-, rahe- ja vihma sajus. Trotsisime tormi, raju ja tuult. Nautisime päikest, udu ja kastet. Osavõtjaid oli 65 50+ klubiliiget. EGCC 50+ 2014. aasta parimaks naisgolfariks osutus Marina Kruger 132 punktiga. Teiseks tuli Svetlana Apart 116 punktiga ja kolmandaks Malle Ennok 109 punktiga. EGCC 50+ 2014. aaasta parimaks meesgolfariks osutus Paul Pukk 101 punktiga, teiseks Vallo Välb 87 punktiga ja kolmandaks Jüri Petter 86 punktiga. Võitjate nimed graveeritakse klaasist karikale, mis seisab klubihoone auhindade vitriinis.

Hooaja õnnestumisele aitasid kaasa toetajad:
GMP Club Hotel, Grand Hotel Viljandi, Spoleman OÜ, Eesti Golfikool, Lexus Eesti-Unelmaauto AS, Grape Veinipood, Krugeri Veinipood, Budget, Büroomaailm, Tiit Orloff, Maido Pajo, Heinu Klaas, Leho Alliksoo.

Korraldasime ennustusvõistluse, kus tuurist osalejatel oli võimalus ennustada tuuri finaalpäeval 19. septembril õhu temperatuur kella 13.00 seisuga klubihoone peaukse kõrval oleva termomeetri järgi. Ilmaennustuse võitjaks osutus kõige optimistlikuma pakkumise (+18 kraadi ) teinud Svetlana Apart.

Finaalvõistlusele järgnes pidulik õhtusöök. Meiega liitusid Estonia teatri ooperikoori liikmed - meestenorid ja naissopranid, kes oma imeliste soolodega meid oma helide maailma meelitasid...
Tulekul on EGCC 50+ 2015 hooaeg. Kes tunnevad end noorena, neid ootame oma rõõmsasse seltskonda!

Tiit Mõtuse fotod 50+ tuuri finaali autasustamisest on EGCC Facebooki lehel.

Tekst: Toomas Kull
Foto: Tiit Mõtus

Vanemad uudised ...

GOLFBOX