GOLFBOX

Üle mitme aasta toimusid eraldiseisva võistlusena klubidevahelised Eesti Meistrivõistlused. Niitvälja Park väljakul peetud 36 rajalisel võistlusel tulid Vabariigi meistriteks EGCC meesseeniord, teistes klassides tuli leppida kahvatumate medalitega.

EGCC meesseeniorite võistkond kooseisus Tomas Kull, Urmas Isok ja Maido Pajo juhtisid peale esimest mänguringi ühe löögiga sõprade ees Niitvälja Golfiklubist. Teisel päeval suutsid mõlemad meeskonnad teha eelmise päevaga võrreldes 13 lööki vähem ning napi kahelöögilise eduga võitis meesseeniorite EMV'sed EGCC võistkond! Palju õnne kuldmedali võidu puhul!

Saaremaa ja Suuresta meeskond jäid peale kahte mänguringi jagama kolmandat kohta, playoffi tulemusi hommikuks artiklikirjutajal teada ei olnud.

Meeste üldklassis jäid EGCC võistkonnas mänginud Egert Põldma, Timo Raukas ja Vkljam Põdra kolmandaks, võitsid hästi esinenud Valgeranna noored kooseisus Rasmus Paks, Egeti Liiv ja Martin Unn. Niitvälja kaotas võitjatele kolme löögiga ning EGCC võistkond juba 7 löögiga.

Naistest tulid ülekaalukalt Eesti meistriteks Niitvälja naised, EGCC naiskond kooseisus Anu Hanson, Anu Schmidt ja Merlin Palm said kaela hõbemedalid jäädes võitjatest maha 24 löögiga. Kusjuures peale esimest päeva oli veel lootus ka kuldmedali eest võidelda, kuna kaotus liidritele oli EGCC naistel vaid seitse lööki, kuid teisel päeval lülitasid Niitvälja tüdrukud täiskäigu sisse ja EGCC naisted said võistlusel oodatud hõbemedali, üllatust seekord veel ei juhtunud. Naistest said pronksmedalid Suuresta naiskond.

Ka naisseenioritest tulid võitjateks Niitvälja naised edestades EGCC naiskonda kooseisus Alla Holopainen, Margarita Ross ja Ene Rammo 13 löögiga. Pronksmedalile tulid daamide klassis Valgeranna naised.

EGCC koondise liikmed ning klubi tänab Niitväljat initsiatiivi eest taaselustada traditsioon, kus üle Eesti klubid korra aastas kokku tulevad ja ühise eesmärgi nimel võitlevad. See annab võimaluse nii klubides sees tekitada positiivset pinget koondiste moodustamisel (kandidaadid teevad rohkem trenni ja saavad paremaks) kui ka üle-Eestiliselt tulla kokku, tutvuda teiste klubide tegevustega ja olla uhked oma koduklubi esindamise üle. 

TULEMUSED

Vanemad uudised ...

GOLFBOX