GOLFBOX

Nagu kõik on juba ilmselt märganud - hakkab meie hooaeg tasapisi sügisesse jõudma. Viimasega seoses tuletaksimegi kõigile huvilistele meelde, et september on kuu, mil leiavad aset mitmete võistlussarjade finaaletapid.

17.09.2014, kell 12 toimub ühisstardiga finaaletapp Sea Course’il sarjale K-rauta kolmapäev - HCP löögimäng 2014.
Eriliseks teeb etapi ühisstart ning mängu keerukus - Mehed mängivad mustadelt- ja naised punastelt tiidelt. Autasustatakse nii üldarvestuse parimaid kui ka finaali kümmet parimat mängijat.

Finaaletapi päevaks on tellitud ka eribuss liinil: Tallinn-Jõelähtme-Ruhe-Tallinn.
Kõik osalejad saavad soovikorral bussiga Jõelähtmele ning peale pidulikku asustamistseremooniat linna tagasi.

 


24.09.2014, kell 12 toimub ühisstardiga finaaletapp Sea Course’il sarjale EGCC Rising Star by GolfLife Shop.

Peale finaalis toimub Fahle Golfirestoranis pidulik autasustamine, kus auhinnatakse hooaja - kui ka finaaletapi parimaid võistkondi ja tulemusi.

 

Lisaks hakkab lähenema ka BAUSCHMIDT Singlite Liiga 2014 sarja lõpp. Mängida on jäänud veel mõned etapid.

26.08 toimuma pidanud VII etapp lükkus halbade ilmastikuolude tõttu edasi. VII etapp mängitakse 3.09, kell 15 Stone Course’il ning VIII etapp 9.09, kell 14:30 Sea Course’il.

Finaaletapp toimub 23.09, kell 13:00 Sea Course’il.

Kuna kogu sarjast lähevad arvesse sarja 3 parimat mängutulemust (2 ringi Sea’l + 1 ring Stone’il) ning lisaks finaaltulemus, on aega kõigil osalejatel veel oma võistlustulemusi parandada.

Autasustamine toimub finaalpäeval. Auhinnatakse edetabeli 2 parimat mängijat nii meeste kui naiste arvestuses. Eraldi autasustatakse hooaja parimat tulemust scratchi arvestuses.Lõpule on jõudmas ka üks EGCC hooaja populaarsemaid võistlussarju - EGCC 50+ Tuur 2014.
Tuuri VIII etapp toimub 8.09 kell 15:00, Stone Course'il (mängitakse punktimängu - võistlus algab ühisstardiga) ning tuuri  IX etapp ehk Finaal, leiab aset reedel, 19.09, kui Sea Course'il mängitakse HCP löögimängu, startidega 1. ja 10. tii'lt. 

Peale finaaletappi kuulutatakse välja EGCC 50+ parim mees- ning naismängija. Võitjate nimed graveeritakse EGCC 50+ Tuuri karikale, mis seisab EGCC klubihoone II korrusel. 


Kohtumiseni võistlusrajal!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX