GOLFBOX

Meil on hea meel teada anda, et augustikuu lõpus on Jõelähtmesse tulemas Eesti parimad golfimängijad: 29.-31. augustil toimuvad Estonian Golf & Country Club’is Eesti Meistrivõistlused löögimängus, kus selguvad selle aasta parimad golfimängijad. Tule ja anna oma panus Eesti golfiaasta tähtsaima võistluse sujuvale korraldamisele!

Oodatud on kõik olenemata eelnevast golfioskusest või mängutasemest. Igaüks saab oma kindla ülesande, koolituse ja enneolematu kogemuse aidata kaasa kõrgel tasemel golfivõistluse korraldamisele.

Vabatahtlikuks võib tulla igaüks, oled Sa siis golfihuviline või mitte. Ei tasu muretseda sellepärast, et Sa ei tea golfist palju - igaüks saab oma kindla ülesande, koolituse ja enneolematu kogemuse aidata kaasa sellisel tasemel golfivõistluse korraldamisele.

Vabatahtlikuks olemise eest pakume ka võimalust golfi mängida. Ühe täispika päeva eest pakume omaltpoolt veel Sulle kingituseks ühe mänguringi Sea Course’il ning poole päeva eest ühe ringi Stone Course’il.

Erilisele kogemusele ja heale seltskonnale lisaks on meie poolt ka võistluse golfisärk ja toitlustus. Peale edukat ürituse lõpetamist teeme teiega looomulikult ühe korraliku golfivõistluse ning selgitame meie seltskonna parimad vabatahtlikud golfis!

Oled oodatud appi nii üheks päevaks kui ka kõigiks kolmeks! Nime saad kirja panna siin.

Kõiksugu küsimused on oodatud – võtke meiega julgelt ühendust! Kohtumiseni Jõelähtmes!

Lisainfo:

Jüri Reitsakas
Vabatahtlike juht
Mob: +372 50 145 28
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Katrin Heinla
Võistluse peakorraldaja
Mob: +372 52 90 710
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX