GOLFBOX

Golfi kuninglikus alas rajamängus alustas meestest 64 mängijat ning kõik teised peale Sikka pidi tundma kaotusekibedust. 2012.a. Eesti löögimängumeister lõi konkurentsist välja teel võiduni Ott-Johan Posti, Joonas Juna Turba, Priit põldoja, Janno Pajo, Janar Toomesso ning finaalis võitis Taivo Jaansot lisarajal.

Jaansoo, kes pidi rajamängu meistrivõistlustel leppima hõbedaga võitis omakorda Viljar Jorro, Sander Kukke, Ingvar-kristjan paplavskise, Urmas Iskoi ja Andri Laine.
Pronksmedali võitis klubi rajamängumeistrivõistlustel Andri Laine.

Naisi alustas mai keskel alanud EGCC rajamängu MV’tel kokku kaheksa. Võitja Anu Hanson võitis esimeses ringis Monica Pihlaku’t, poolfinaalis Apawan Chinglek’i ning finaalis tulemusega 4/3 hõbeda teeninud AnnelI Eskenit. Pronks kuulus sel aastal Apawan Chinglekile.

Klubi rajamängumeister saab endale riietusruumis aastaks valida nimelise kapi, medalid riputati kaela juba nädalavehtusel klubi MV’tel kuid hooaja lõptemisel kingitakse meistritele traditsiooniline EGCC lipp ja mälestustahvel edukast hooajast, mis päädis rajamängu võiduga Estonian Golf & Country Club’is.

Tulemused

Jätkub ka HCP rajamäng, kus on jõutud ära mängida esimene ja teine mänguring ning sel nädalal algas kolmas. Vastamisi lähevad kolmandas mänguringis:

Jüri Reitsakas vs Anete Liis Adul
Marko Kippa vs Joel Adul
Toomas Tali vs Otto Riisenberg
Meelis Rajasalu vs Erik Aronija
Viljar Jorro vs Harly Soppe
Richard Jürgenson vs Sten Erik Soo
Mait Schmidt vs Roman Krutsinkin
Sander Vallaots vs Reimo Vilberg

Kolmas mänguring peab olema mängitud hiljemalt 24. augusti õhtuks, vastasel korral võitja loositakse nagu juhtus teises mänguringis, mida oli aega mängida kolm nädalat ning kolmel paaril selgus võitja loosist. Erik Aronija ja Hanno Krossi matšis loositi võitjaks Aronija, Otto Riisenbergi ja Ivar Paplavskise matšis läks edasi Riisenberg ning Peeter Kruusvall ja Reimo Vilbergi mängust sai loosi tahtel edasi Vilberg. Paneme kõikidele osavõtjatele südamele, et kahe nädala jooksul saaks mänguring mängitud, vastasel korral ei ole aus õigeaegselt oma mängu ära mänginud teisele poolele, kel jääb järgmiseks mänguringiks oluliselt vähem aega.

Edu kõikidele, kes HCP rajamängus veel võistlemas, kaotusekibedust tuleb maitsta kahjuks kõikidel välja arvatud sellel ühel ja parimal rajamängijal, kellele võidukarika saame anda hooaja lõpetamisel 25. oktoobril.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX