GOLFBOX

Nädalavahetusel peeti kõikides Eesti klubides kahepäevaseid löögimängu meistrivõistlusi. EGCC's mängiti kahe päeva jooksul 36 rada Sea Course'il, mis on kolmel korral järjest valitud Euroopa TOP100 väljaku hulka. Võistlusel osales kokku 141 golfimängijat, mis on EGCC 9 aastase ajaloo jooksul suurim osavõtjate arv klubi meistrivõistlustel.

Meestest tuli esmakordselt EGCC meistriks alles 15 aastane EGCC ja Eesti golfi tulevikulootus Timo Raukas, kes kahe päeva kokkuvõttes mängis tagatiidelt 158 lööki edestades kahelöögilise eduga esimest korda klubi meistrivõistlustel medalile mänginud Viljam Põdra't. Võitjast Raukasest kolm lööki rohkem teinud Ingvar Kristjan Paplavskis saavutas meistrivõistlustel pronksmedali.

Naistest saavutas oma esimese EGCC meistritiitli Merlin Palm, kes kahe päeva kokkuvõttes lõi 167 lööki. Tiitlikaitsja Anu Hanson kaotas Palmile kolme löögiga ning pronksmedali teeninud Anu Schmidt lõi 175 lööki.

Tihe rebimine medalite peale oli ka teistes vanuseklassides, ära mainime siin siiski vaid meistrite nimed:
Mid-amatöörides meestes tuli EGCC meistriks Tõnis Segerkrantz, naistest kahel korral ka põhiklassis EGCC meistriks tulnud Anneli Esken. Meesseenioritest võttis ülekaaluka võidu Toomas Kull, naisseenioritest võitis napi ühelöögilise eduga tiitli Kersti Klaas. Juunioritest tuli esmakordselt klubi meistriks Ralf Henri Põldoja mängides mõlemal päeval ilusad mänguringid tulemusega 83.

Korraldati ka puntkimänguklass mängijatele, kes eelistasid klubitiisid ning natuke pingevabamat mängu ning siin tegi parimad kaks päeva Ivar Paplavskis, kes kahe päeva kokkuvõttes teenis 77 punkti.

Võistluse tulemustega saab tutvuda siin

Klubi meistrivõistluste parimaid toetasid auhindadega Exit Golf, kes kinkis varustuse fittingu, mida on kõikidel liikmetel võimalik meie Golfikooli pöördudes endale soetada. Kui suve teises pooles soovite arengut, siis kindlasti keppide enda keha ja svingi järgi paika panemine aitab sellele olulisel määral kaasa. Lisaks toetas meistrivõistlusi ka ajakiri Forbes, mida kõik osalejad saavad soodustingimustel tellida aastaks.

Urmas Kamdroni piltidega viimasest võistlusepäevast saab tutvuda õige pea meie Facebooki lehel. Täname kõiki mängijaid rohkearvulise osavõtu eest ja kahel päeval väga head mängutempot hoides. 8 tundi järjest startide juures oli vaid mõni ükskik grupp, kes ületas ette nähtud 4 h 30 min mängutempot. Klubi president Jüri Ross tänas oma kõnes ka omalt poolt mängijaid, et greene'id olid võistluse ajal ja pärast väga ilusad - meie liikmed parandavad greene'ile jõudes nii oma augu kui ka teiste augud ja seda on rõõm näha, et enda väljaku eest hoolt kantakse.

EGCC meistrivõistluste parimad lähevad heitlema Eesti klubidevahelistele MV'tele esikoha eest.

Valgerannas tulid meistriteks Egeti Liiv (-3!) ja Jaanika Saar TULEMUSED

Saare Golfis Karl Aru ja Ingrid Hinn TULEMUSED

Otepääl Karel Peter van Buuren ja Cliona Georgia Dalberg TULEMUSED

Suurestal Andres Kivivare ja Sirje Eichelmann TULEMUSED

Haapsalus Jõgilaine Andrus ja Inna Uibukant TULEMUSED

Niitväljal Sander Aadusaar ja Annika Meos  TULEMUSED

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX