GOLFBOX

Eelmisel reedel peetud EGCC Captain Challenge by Ballantines'i võitsid erinevates klassides Heinu Klaas, Henrik Staf, Harly Soppe, Apawan Chinglek, Riina Vettus ja Marina Kruger. Päeva parima tulemuse tegi väljaspool arvestust mänginud Eesti parim golfimängija Mark Suursalu 70 löögiga, alla raja par'i suutis mängida ka Eesti koondislane Sander Aadusaar, kes lõpetas päeva 71 löögiga.

Kõik võistlusgrupid mängisid HCP löögimängu, Heinu Klaasi, Henrik Staf’i ja Harly Soppe võidutulemused olid kõigil -5 lööki oma HCP’d arvestades. Naiste klassides võidutsenud Apawan Chinglek mängis -1, Riina Vettus -3 ning võistlusel suutis enda mängutaset kõige enam ületada Marina Kruger, kes võitis oma klassi tulemusega -6.

Meeleolukal võistluse lõpetamisel said sõna nii klubi president, klubi naistetoimkond kui Golfikool, keda kiideti võidukõnedes. Kapten Urmas Isok pani südamele nii enne mängu kui mängujärgselt väljakul liikumise tempot. Sel aastal on nii mõnigi kord tulnud kaptenil lahendada liikmete omavahelisi jagelemisi, mis kõik on alanud erinevate ootuste osas mängutempo üle. Kapteni võistlusel on traditisiooniks ka golfitemaatiline viktoriin, mille seekord võitis EGCC presidendi võistkond.

EGCC Captains Challange by Ballantines’i parimad astuvad võistlustulle 16. augustil Niitväljal sõbralikul rajamängul Niitvälja Golfiklubiga. Kaks eelmist korda on EGCC võistkond naiplt kaotanud ja pidanud tasuma võitjameeskonna õhtuse restoraniarve. Loodetavasti sel korral EGCC teeb ajalugu ja Niitvälja kapten saab suure au osaliseks teha välja EGCC võistkonnale. Igaljuhul on EGCC eelmise kapteni Heinu Klaasi ja Niitvälja kapteni Erko Täht poolt alustatud erakordselt toreda traditsiooniga, mis loodetavasti kestab aastasadu. Kahe klubi vahelise rajamängu võitjate nimed graveeritakse ka eraldi ajaloolisele karikale.

EGCC Captains Challane’i tulemustega saab tutvuda siin

Võistluspäeva piltidega saab tutvuda EGCC Facebooki lehel

Vanemad uudised ...

GOLFBOX