GOLFBOX

18. juulil toimub esimest aastat ametis oleva kapteni Urmas Isoki vedamisel EGCC Captain Challenge by Ballantine’s Võistlus toimub Sea Course’il ning algab kell 14:00 ühisstardist. Võislust peetakse kokku kuues erinevas grupis, kus kõik mängivad hcp-löögimängu. Auhinnalaud saab olema rikkalik: autasustatake kõikide gruppide kolme parimat tulemust, naiste ja juunioride U15 löögimängu parimaid, erivõistluste võitjaid ning muidugi on plaanis loosiauhinnad.

 

EGCC kapten Urmas IsokEelnevatest aastatest on juba traditsioon teha kapteni võistlusel viktoriini. Põnevaid küsimusi võib oodata ka sel korral. Võistluse lõpetamine toimub välitelgis, kus õhtu muusikat mängib DJ Erki Ohmann.


Nagu mitmed teised traditsioonid jätkub ka EGCC ja Niitvälja kaptenite võistluse omavaheline matš, kus selgitatakse välja, kes on parem. Kaotaja klubi õnn on teha matšil osalejatele välja õhtusöök. Finaalmatš toimub 16. augustil Niitväljal ning sinna pääsevad iga võistlusgrupi kolm paremat mängijat (arvestades õhtust programmi on osalemisel vanusepiirang – vähemalt 18. aastased) . Finaalvõistluse formaadiks on match-play ja foursome.


EGCC Captain Challenge peasponsoriks on Ballantine’s, kes on juba mõnda aega ka Eesti golfis palju pildil. Kapteni võistlusel on võimalus proovida erinevaid viskisid, mis Ballantines’il pakkuda on. Sel hooajal on mitmeid võistlusi, kus Ballantine’si toodetega võimalus tutvuda ning auhindu võita.


Tutvu täpse võistlusjuhendiga siin 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX