GOLFBOX

Estonian Golf & Country Club’is toimub järjekordne Euroopa suurvõistlus - sel aastal on meil au võõrustada Euroopa parimaid naisi. Golfi Euroopa meistrivõistlused naistele toimuvad 23. – 26. juulini Jõelähtmes. Seoses sellega anname teile teada, et ajavahemikul 21 - 26 juuli on Sea Course ning riietusruumid suletud.

Stone Course on mängijatele avatud. Harjutusalad on samuti avatud, kuid jätame eesõiguse võistlusest osavõtvatele naistele, keda on kohale tulemas lausa 144. Pigem soovitame selleks perioodiks treeningpäevasid harjutusväljakule mitte planeerida.

Kui hoiad oma golfivarustust EGCC baggyruumis, siis palume võimalusel see võistlusnädalaks koju hoiule viia, et saaksime seda ruumi võistlejatele pakkuda.
Loomulikult oled väga oodatud võistlust vaatama ja Eesti naistele kaasa elama! Veel on ka kohti vabatahtlike tiimis – kui soovid head kogemust, siis anna end üles siin

 
PS. Peale võistlust, 27. juulil on Sea Course juba avatud ja tulemas on üks vägev üritus. Täpsem info EGCC kodulehel peagi.

 

Rohkem infot Euroopa naiste meistrivõistluste kohta leiad ametlikult veebilehelt: www.europeangolf.ee 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX