GOLFBOX

Teatame põnevusega, et lähenemas on Trillium Golf Cup’i järgmine osavõistlus, mis toimub pühapäeval, 13.juulil ning mille toetajaks on sel korral Villeroy & Boch. Võistlus toimub EGCC Sea Course’il ning algab kell 9:00 ühisstardist.

Osalema on oodatud kõik golfinaised hoolimata mänguoskusest, sest võistlusel on kolm erineva tasemega gruppi. Lisaks toimub ka mitmeid erivõistlusi ning auhinnatakse parimat löögitulemust.

Osavõtutasu on EGCC liikmetele 25€ ning teiste klubide liikmetele 39€. Osavõtutasu sisaldab võistlusringi Sea Course’il, võistlusjärgset toitlustust ning harjutuspalle. Lisaks on võimalik mängida eelmisel päeval harjutusring Sea Course’il hinnaga 29€.

Teise etapi peasponsor on Villeory & Boch, mis on märkimisväärse perekondliku ajalooga Saksamaa firma. Villeroy & Boch’i tootmine jaguneb kolme suurde gruppi: lauanõud, santehnika ja keraamilised plaadid. Lisaks nõudele kuuluvad Villeory & Boch’i valikusse veel ka söögiriistad, klaasist tooted ja köögitarbed. Tänapäeval on küll paljud meie vanaemate nõudekappide uhkuseks olnud esemed muutunud pigem tarbeesemetesks, kuid sellegipoolest peetakse portselani kestvus sümboliks – seda kingitakse sageli pulmadeks ja tähtpäevadeks.

Villeroy & Boch on Eestis tegutsenud 15 aastat ning selle ajaga on Eestis saavutatud sarnane tuntus nagu mujal maailmas.

Võistlusjuhend on asub siin.

Võistlusele saab registreerida siin.

Viimane Trillium Cup osavõistlus toimub alles septembris, niiet ootame julget osavõttu tublide golfinaiste poolt. 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX