GOLFBOXEGCC Greensome
III etapp mängitakse 07.07, kell 15:00 Stone Course’il (18 rada järjestikuste startidega). 

Mänguvormiks on Greensome:

Võistkond koosneb kahest pereliikmest, kus löögid sooritatakse vahelduvalt (korda-mööda). Mängijad mängivad sama palli. Mõlemad mängijad sooritavad avalöögi, millest valitakse välja parim pall. Mängija, kelle avalööki ei valitud, sooritab järgmise löögi. Seejärel on teise mängija kord ning nii mängitakse kuni pall on augus. Varupallid lööb alati järgmine mängija. HCP arvutatakse põhimõttel 50% suuremast HCP’st ja 50% väiksemast HCP’st. Seejärel mängu
HCP-d liidetakse.

Lisaks põhivõistlusele on plaanis ka erivõistlused.

Peale igat etappi austasustame parimaid peresid ja sõpru ning sööme üheskoos õhtust!
Sarja võistlusjuhendiga saab tutvuda siin.EGCC Rising Star by GolfLife Shop IV etapp toimub 10. juunil, kui mängitakse individuaalset punktimängu Sea Course’i 18 rajal (järjestikused stardid 1. ja 10. tii’lt)

Rising Star on võistlussari mis mõeldud neile, kes on alles golfimänguga alustavad ning ka neile, kes on juba alguse teinud, kuid sooviksid veel kindlust, mentori tuge ja soovitusi ning lisaks võistluskogemust.

Sarjaga võivad liituda kõik soovijad (k a mängijad, kes on värskelt Greencardi omanikuks saanud)!

Sarja individuaalarvestuse võitja sõidab aupaiste saatel koju uhiuue Clickgear 3.5+ golfikäruga.

Lisaks tõusvatele tähtedele kohase tunnustuse jagamisele - on võistlussarja auhinnalaud külluslikum, kui eales varem – tänu GolfLife Shop poolt kaetud auhinnalauale!

Sarja võistlusjuhendiga saab tutvuda siin.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX