GOLFBOX

EGCC kapten Urmas Isok ja III etapi võitja Peeter Kross

 

Sel aastal on peetud juba kolm EGCC 50+ etappi ning igal korral on kohal olnud üle 50 mängija. Võistlust juhivad Jüri Petter ja Monica Pihlak. Pole hilja ka alles nüüd ühineda, sest tulemas on veel 6 etappi.

Hetkel on kokku EGCC 50+ Tuuri edetabelis võistlemas 35 meest, kellest juhivad:


1 Jüri Petter 53 punkti
2 Leho Alliksoo 47 punkti
3 Peeter Kross 40 punkti

Täielik meeste edetabel


Naiste edetabelisse on peale kolmandat etappi end mänginud 17 naist ning esikolmikus on:


1 Monica Pihlak 68 punkti
2 Kersti Klaas 62 punkti
3 Edith Alliksoo 52 punkti

Täielik naiste edetabel


Hooaja lõpus graveeritakse parima mees- ja naismängija nimi EGCC 50+ Tuuri rändkarikale. Igal osavõistlusel on ka alati mitmeid erivõistlusi, kus auhinnad on pannud välja head EGCC partnerid ning 50+ klubiliikmed.


Järgmine osavõistlus toimub Sea Course’il 30. juunil algusega kell 15:00 (kuna võistlejate arv on sedavõrd kasvanud ning autasustamine jääb selle tõttu üsna hiliseks, otsustati Sea Course’il kl 16:00 stardid tõsta tunni võrra varasemaks; muudetud on ka 28.07 start, mis algab nüüd kell 15:00) Mängijad, kel ei õnnestu enne kl 16:00 startida saavad teavitada võistluskomiteed ning organiseerime hilisema stardi.


EGCC 50+ Tuur kestab läbi hooaja esmaspäeviti, kus kord mängitakse punktimängu ning kord hcp-löögimängu. Võistluseid on kokku üheksa ning igal etapil jagatakse edetabeli punkte vastavalt positsioonile. Arvesse läheb viis parimat tulemust, mille põhjal selgitatakse hooaja parim 50+ mees- ja naismängija.

Täpsema võistlusjuhendi ning toetajatega saab tutvuda siin 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX