GOLFBOX

 

27. juunil on kõigil golfimängijatel võimalik oma vastupidavus tõeliselt proovile panna. EGCC korraldab maratoni, kus läbitakse Sea ja Stone Course’il kokku 42 rada. Kõige tugevamatele paneb auhinnad välja Baltic Breaks – auhinnalaual saab olema mitmeid väärtuslikke golfipakette erinevatesse maailma paikadesse.


42 golfiraja järjest mängimine on kahtlemata katsumus ka kõige vastupidavamatele golfimängijatele. Sealjuures teha veel teistest parem tulemus on ikka tõsine võistlus. Maratonil peetakse arvestust kahes grupis:


HCP 0-12,4 mängib HCP-löögimängu
HCP 12,5-36 mängib punktimängu


Lisaks on erinevatel radadel ka lähim lipule ja pikima avalöögi võistlused.


Maratoniga alustatakse juba varakult - kell 8:00 hommikul. Päeva jooksul tuleb läbida 18 rada Sea Course’il, 18 rada Stone Course’il ning lisaks veel 6 rada Sea Course’il.


Kes veel maratonist varem osa pole võtnud, siis tulge ja proovige kindlasti. Nime saab kirja panna siin


Võistlusjuhendiga saab tutvuda siin 


Auhindadeks on väärtsulikud golfipaketid erinevates maailma sihtkohtades. Baltic-Breaks on pannud maratoniks pakette välja Itaaliasse, Portugali, Iirimaale, Hispaaniasse ja Mauriitiusele.


Golfireiside korraldaja Baltic-Breaks on Eestis asuv reisibüroo ja reisikorraldaja, mis pakub klientidele täieulatuslikke reisiteenuseid. Aastast 2007, kui hakati huvi tundma esmajärjekorras golfi ja seejärel ka golfireiside vastu on Baltic-Breaks hakanud pakkuma oma golfimängijatest klientidele golfireise üle kogu maailma. Vaata rohkem: www.baltic-breaks.com

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX