GOLFBOX

Meil on hea meel teada anda, et juulikuu lõpus on Jõelähtmesse tulemus Euroopa parimad naisamatöörid golfis: 23-26. juulil toimuvad Estonian Golf & Country Club’is rahvusvahelised Euroopa naiste meistrivõistlused, kuhu on oodata tipptasemel amatöörgolfareid enam kui 25 erinevast riigist.


Estonian Golf & Country Club on võõrustanud mitmeid rahvusvahelisi golfivõistlusi ning alati väga edukalt just tänu vabatahtlikele. Ka sel korral kutsume Sind kaasa lööma.


Vabatahtlikuks võib tulla igaüks, oled Sa siis golfihuviline või mitte. Ei tasu muretseda sellepärast, et Sa ei tea golfist palju. Igaüks saab oma kindla ülesande, koolituse ja enneolematu kogemuse aidata kaasa sellisel tasemel golfivõistluse korraldamisele.


Vabatahtlikuks olemise eest pakume ka võimalust golfi mängida. Ühe täispika päeva eest pakume omaltpoolt veel Sulle kingituseks ühe mänguringi Stone Course’il ning kahe täispika päeva eest ühe ringi Sea Course’il.


Erilisele kogemusele ja heale seltskonnale lisaks on meie poolt ka võistluse golfisärk ja toitlustus. Peale edukat ürituse lõpetamist teeme teiega looomulikult ühe korraliku golfivõistluse ning selgitame meie seltskonna parimad vabatahtlikud golfis!


Oled oodatud appi nii üheks päevaks kui ka kõigiks neljaks! Nime saad kirja panna siin

Kõiksugu küsimused on oodatud – võtke meiega julgelt ühendust! Kohtumiseni Jõelähtmes!

 

Lisainfo:

Jüri Reitsakas
Vabatahtlike juht
Mob: +372 50 145 28
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Merilin Lilium
Organiseerimiskomitee
Mob: +372 53 345 456
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


International European Ladies’ Amateur Championship 2014 ametlik koduleht: www.europeangolf.ee

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX