GOLFBOX

Trillium Golf Cup by GolfLife Shop võitjaks tuli hcp-löögimängu grupis EGCC liige Anete Liis Adul, kes saavutas ülivõimsa tulemuse -6 neto. Noor Anete Liis võidutses ka paar päeva varem klubi sünnipäeva võistlusel, kus võttis teiste klubiliikmete ees võidu punktimängu grupis.


Kõige tihedam konkurents oli grupis HCP 18,5-36, kus oli võistlemas lausa 44 naist. Seal tuli võitjaks 40 punktiga Marika Makstin Niitvälja Golfiklubist. Eraldi arvestust peeti ka neile, kel hcp 37-54. Kõik mängisid 18 rada golfi ja võitjana tuli rajalt tagasi Kadrian Jaagund, kes mängis 41 punkti. Parim löögimängu tulemus läks EGCC liikmele Apawan Chinglek’ile tulemusega 85 lööki.


Kõik võistlustulemused on avalikud siin

 
GolfLife Shop pani parimatele välja eriti head auhinnad ning need, kes päeva parimaid tulemusi ei teinud said osa võtta ka loosimisest, kus jagati välja hulgaliselt huvitavaid auhindu nii GolfLife’i kui teiste sponsorite poolt.


Trillium Golf Cup võistlust peetakse sel aastal veel kaks korda ning võistlema võivad tulla kõik naisgolfarid hoolimata mängutasemest. Järgmisel korral on võistluse peasponsoriks Villeroy & Boch ning võistlus toimub 13. juulil.

Võistlus algab taaskord ühisstardiga kell 9:00. Siin lingil saad end juba täna võistlusele kirja panna.

Vaata ka Trillium Golf Cup fotogaleriid EGCC Facebooki lehel 

 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX