GOLFBOX

Meil on rõõm teatada kõikidele naistele, et pühapäeval, 1. juunil toimub Trillium Golf Cup sarja esimene ainult naistele mõeldud golfivõistlus. Kokku toimub naiste võistlus kolmel korral ühisstardist Sea Course’il ning igal etapil on uus peasponsor. Võistlust toetavad GolfLife Shop, Villeroy & Boch ning Max Mara.


Teame, et meeste seas leidub palju rohkem golfareid kui naiste seas, kuid õnneks tuleb aastatega üha enam naisi selle võluva mängu juurde. Just naistele mõeldud võistlused on aidanud kaasa naistegolfi arengule ning selle eesmärgiga korraldataksegi taas naistele üks oma võistlus.


Trillium Golf Cup võistlusele on oodatud kõik golfaritest naised hoolimata mängutasemest. Kokku võisteldakse kolmes erinevas grupis:

A) HCP 0-18,4 HCP-Löögimäng
B) HCP 18,5-36 Punktimäng
C) HCP 37-54 Punktimäng


Võistlusgruppides autasustatakse kahte parimat tulemust ning hooaja lõpus saavad enim edetabeli punkte kogunud naised Trilliumi karikad. Igal etapil toimuvad ka erivõistlused ning võistlusele on välja pandud loosiauhindu.


Osavõtutasu on EGCC liikmetele 25€ ning teiste klubide liikmetele 39€. Osavõtutasu sisaldab võistlusringi Sea Course’il, võistlusjärgset toitlustust ning harjutuspalle. Naistele, kes tulevad kohale kaugemalt, soovitame tulla juba päev varem - Trillium Golf Cup’il saavad kõik võistlejad teha Sea Course’il harjutusringi hinnaga 29€.


Esimese etapi peasponsor on GolfLife Shop - GolfLife Shopist leiad koos professionaalse abiga endale sobivaima golfivarustuse, kus võetaksee arvesse sinu soove ja võimalusi ning alati tehakse parim pakkumine! Loomulikult on poes ka lai valik erinevaid golfiriideid ja tooteid – sealt leiad kõike, mis golfirajal tarvis võib minna.


Võistlusele saab registreerida siin Tutvu täpsema võistlujuhendiga siin

1.juunil toimuvad kõikidel Eesti väljakutel ka avatud golfipäevad, kus tutvustatakse tasuta golfi kõikidele huvilistele. Kui sõbranna veel golfi ei mängi, siis võta julgelt Jõelähtmele kaasa ning seniks kuni oled golfirajal saab tema teha harjutusväljakul oma esimesed golfilöögid.

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX