GOLFBOX

 Pildil: Asso Noor, Janno Pajo, Valentina Kulak ja Triin Vilberg - EGCC Rising Star by GolfLife Shop II etapil

Esmaspäeval 12.05 toimus esimene etapp võistus-sarjast EGCC Greensome 2014 - võistlussari, mis on eelkõige mõeldud peredele, kuid osa võtta pole keelatud ka sõpradega.

Nagu eelmisel aastal – osutus ka seekord sari väga populaarseks. Kokku osales I etapil 16 tiimi.

Parima tulemuse ning sarja üldkokkuvõttes edetabeli jaoks vajalikud 20 punkti teenis võistkond Raassalu/Arbo (Allan Raassalu ja Arbo Arrak) tulemusega -3. Teise koha saavutas võistkond Vilberg (Reimo Vilberg ja Ivar Vilberg), samuti tulemusega -3 ning kolmanda koha vääriliseks osutus võistkond Nõmmela/Järvekülg (Hiie Nõmmela ja Tiit Järvekülg), tulemusega -2.

Erivõistluse “Lähim lipule” 8. rajal võitis parima tulemusega 1.88 m -  Ingvar Kristjan Paplavskis.


Järgmine Greensome etapp toimub juba 2. juunil! Ootame kõiki EGCC liikmeid ja kandidaatliikmeid võistlema ning perega / sõpradega koos aega veetma.


Lisaks Greensome’ile toimus 15.05 ka EGCC Rising Star by GolfLife Shop II etapp.

Nagu muutunud võistluse nimi juba vihjab on EGCC sõlminud koostöölelpingu võistlussarja toetamise osas GolfLife Shop’iga, kelle esindajad Jüri Tiitus, Erik Tiitus ja Rein Raudsepp samuti mentoritena võistlus-sarjas kaasa löövad.

Neljakümne seitsme osaleja seas osutusid parimateks mängijateks Mart Suursu (28 punkti), Indrek Ahun (23 punkti) ja Mervi Murdmets (21 punkti) ning parimateks mentoriteks Sander Vallaots (19 punkti), Karl Mikk (17 punkti) ja Jüri Tiitus (17 punkti).

EGCC Rising Star by GolfLife Shop III etapp toimub 10.06.2014. Mängitakse võistkondliku formaati – SHAMBLE.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX